Вход

Ігровий автомат Attila

Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2016
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни, раунд на подвоєння

Апарат Attila з характерними для Novomatic фриспинами і двома основними спецсимволами вийшов в 2016 році. Технічно він мало відрізняється від основної частини слотів в лінійці провайдера. Проте коштує особливої уваги потенціал виплат в найціннішій лінії. Цей і інші популярні ігрові автомати України доступні вам в усіх версіях.

Особливості автомата

Центральний персонаж в символіці автомата – легендарний вождь Аттила, який очолював племена кочівників гунів в V столітті н. э. Він організовував успішні набіги на сусідні країни, включаючи Римську Імперію, завойовуючи нові території. На апараті з’являються зображення воїнів тих часів і зброї, якою вони користувалися. Ознайомитися з древніми культурами можна і в ігровому автоматі Aztec Gold.

Використовується класична схема розміщення елементів слота з імітацією прокрутки барабанів. Графіка – дуже проста, в стилі ранніх версій симуляторів Новоматик. Ілюстрації, які формують призовий набір, перетворюються на коротку анімацію. Запуски барабанів супроводжується звуками класичної слот-машины з 90-х років, а при появі Розкидів грає войовнича мелодія. Будь-який успішний запуск з виплатою доповнюється дзвоном випадних монет, з’являються нові кнопки старту ризик-гри.

Символи і комбінації

Головний герой історії виступає в ролі Вайлд. Він підміняє будь-який елемент гри, окрім Scatter. Епізод із зображенням війська служить Розкидом. Прості символи – 6 варіантів класичної картярської символіки від дев’ятки до туза, а також 5 тематичних картинок.

Повтори зараховуються від трьох копій максимум по 9 лініям. Їх число можна регулювати, а на кожну ставити від 1 до 100 ставок з вибором номінала. Призовою комбінацією вважається набір копій підряд в стовпцях, починаючи з найлівішого крайнього. Виключення – Scatter. Нагороди по ньому створюються за умови від 2 повторів незалежно від положення на екрані. Максимальні нагороди (у лінійних ставках) приносять комбінації з 5 копій:

  • Аттіла – 1 000 000;
  • епізод війни (при включенні усіх 9 ліній) – 225 000;
  • воїн з мечем – 100 000;
  • воїн на коні – 100 000;
  • стрілки з лука – 50 000.

При номіналі 0,01 і налаштуваннях Max Bet виграш по п’яти Вайлдам складе 10 000 000.

Бонусні раунди

При появі на екрані від 3 до 5 Scatter спрацьовує бонус-тур з 16 фриспинов. Гра ведеться за звичайними правилами без особливих властивостей.

У основній грі також є можливість самостійно запускати ризик-тур. Є шанс подвоїти нагороду, отриману за спін. Користувач вгадує колір карти, перевернутої сорочкою догори. При цьому йому показані лицьовою стороною 5 перевернутих раніше карт. Якщо повезе вгадати – виплата подвоїться. Якщо колір вибраний невірно – виграш згорає. Зупинитися і забрати гроші можна у будь-який момент.

Сейчай выигрывают

Anaya*** cейчас
выигрывает 268 грн
Hugi*** cейчас
выигрывает 504 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 858 грн
Oghma*** cейчас
выигрывает 472 грн
Mu*** cейчас
выигрывает 120 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 348 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 75 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 74 грн
Au*** cейчас
выигрывает 604 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 561 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 159 грн
Ian*** cейчас
выигрывает 535 грн
Felo*** cейчас
выигрывает 478 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 775 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 564 грн
Скачать