Вход

Ігровий автомат Aztec Gold

Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2016
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни, раунд на подвоєння

Найуспішніший продукт провайдера Mega Jack — слот про долину ацтеків Aztec Gold, відомий як Піраміди. Простий відеослот був випущений в 2008 році і досі притягає своєю цікавою бонусною механікою вибору пірамід. Бонус-тур приносить гравцеві велику випадкову виплату. Випробувати механіки апарату можна на нашому сайті прямо зараз. Тут ви знайдете і інші слоти онлайн на будь-яку тематику.

Особливості автомата

Уся ігрова символіка на слоті Золото Ацтеків пов’язана з побутом і життям древнього племені. Показані як представники народу, так і головні символи аспекти їх життя. На ілюстраціях з’являються тварини і птахи, головні елементи культури живлення і цінні артефакти. Ключова подія для гравця – потрапити в древню гробницю, щоб забрати великий виграш.

У апарату стандартна схема розміщення елементів. Процес спінів проходить як запуски барабанів. Обертання супроводжуються простими звуковими сигналами. Нові картинки випадають за принципом зупинки барабанів. Усі картинки і фонове зображення – статичні. Підсвічує лише виграшна лінія.

Якщо захочеться різноманітити тематику і пограти в щось забавне, рекомендуємо випробувати ігровий автомат Mamma Mia.

Символи і комбінації

Нагороди нараховуються за набори однакових ілюстрацій – від трьох повторів. Вони повинні розміщуватися на лініях. Число ліній регулюється від 1 до 10. Ставка на кожну з них варіюється від 1 до 500. Максимальні виплати (у ставках) приносять повтори 5 ілюстрацій:

ul>

 • маска тварини – 3000;
 • представник ацтеків – 1000;
 • мешканка племені – 750;
 • орел – 500;
 • тигр і жаба – 100.
 • На будь-якому з 3 центральних барабанів може з’являтися спецсимвол Вайлд (тотем із золота). Він замінює прості ілюстрації (птаха – тільки в одному осередку).

  Бонусні раунди

  При появі трьох Bonus символів на апараті спрацьовує раунд з новим інтерфейсом. Мета гравця – вибрати одну з 6 пірамід. Кожна з них створена з різних матеріалів, що визначає цінність древньої пам’ятки культури. Лише у одну з них вхід відкритий – треба вгадати, в яку саме. Для цього дається 3 спроби і у будь-який момент етап можна перервати, забравши поточний виграш. Якщо вхід успішний – гемблер заробляє додаткову вигоду, яка додається до банку після закінчення етапу.

  Магічний бонус запускається при появі мінімум трьох золотих фігурок на екрані. У цьому раунді сусідні картинки перетворюватимуться на однакові, що створить більше виплат по лінійних комбінаціях.

  За бажанням користувач може прийняти участь в риск-игре. Вона доступна після кожного успішного спіна з винагородою. На синьому екрані викладені 5 карт. Сама крайня ліворуч – карта дилера. Вона відкрита, а інші – перевернуті. Користувач навмання відкриває будь-яку з 4 карт, що залишилися. Якщо вона виявиться старша за першу – виграш подвоюється, якщо молодше – нагорода згорає.

  Сейчай выигрывают

  Buri*** cейчас
  выигрывает 674 грн
  Bea*** cейчас
  выигрывает 121 грн
  Thordi*** cейчас
  выигрывает 479 грн
  Dori*** cейчас
  выигрывает 229 грн
  Saithi*** cейчас
  выигрывает 834 грн
  Ni*** cейчас
  выигрывает 100 грн
  Ma*** cейчас
  выигрывает 589 грн
  Mne*** cейчас
  выигрывает 794 грн
  Do*** cейчас
  выигрывает 378 грн
  Shali*** cейчас
  выигрывает 596 грн
  Peri*** cейчас
  выигрывает 657 грн
  Beaze*** cейчас
  выигрывает 299 грн
  Ka*** cейчас
  выигрывает 473 грн
  Ishn*** cейчас
  выигрывает 70 грн
  Tho*** cейчас
  выигрывает 134 грн
  Скачать