Вход

Ігровий автомат Big Kahuna

Играть на деньги
Виробник Netent
Рік випуску 2014
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96,2%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни

Випущений в 2004 році автомат Big Kahuna від Microgaming став популярним продуктом компанії і навіть отримав продовження в наступній версії слота вже через декілька років. У апарату замість типових фріпсинов запропоноване 2 унікальні бонус-гри, де грошовий приз залежить тільки від інтуїтивних дій гемблера. Вивчити усі властивості і спробувати робити вибір в спеціальних призових етапах можна на демо-версии автомата на нашому веб-ресурсі. Тут же можна знайти і інші затребувані автомати в Україні.

Особливості автомата

Сюжетна ідея відеослота — острівське життя шамана, який користується ритуальними масками і поклоняється вулкану. Незважаючи на застарілу графіку, інтерфейс створює приємне враження своїми яскравими картинками. У сучасному вигляді симулятор вже перероблений і адаптований під мобільні девайсы. Екран представлений п’ятьма барабанами. На кожному розміщується по 3 елементи. Така ж проста структура передбачена і в ігровому автоматі Attila.

Символи і комбінації

Нагороди формуються за копії картинок, побудованих на лініях. Число регулюється від 1 до 9. Також можна міняти загальну кількість монет на лінію і номінал. Зараховуються комбінації, які сформувалися від лівого краю. Виплати за Вайлд — від 1 символу, за головного героя або хамелеона — від 2. Інші прості ілюстрації генерують виплати від трьох повторів. Розкид може розміщуватися де завгодно — для мінімальної нагороди повинні випасти 2 копії.

Прості символи апарату — це сам герой і елементи дикої островской природи. Найцінніший елемент з точки зору потенціалу виплат — Вайлд (логотип). За 5 повторів дається до 8000 ставок. Наступний по важливості — Розкид (мавпа). Вона приносить до 200 загальних ставок виграшу, що особливо вигідне пі активації усіх ліній апарату. Серед простих ілюстрацій найбільші виграші приносить шаман Великою Кахуна і хамелеон (до 500), апельсин (до 250). Також у слота є 2 бонусні спецсимволи, які служать лише для запуску нових додаткових турів.

Бонусні раунди

У відеослота передбачено 2 різних бонусних раунду. Етап Mask Bonus запускається при появі на екрані від трьох символів-масок. Потім гравець бачить перед собою 10 унікальних масок і навмання перевертає будь-кого по черзі. Під древніми аксесуарами приховані певні суми, а під одним з них — стоп-действие «collect». Максимально можна заробити до 4375 кредитів.

Volcano Bonus — етап, на якому гравець вибирає фігурку з фруктів. Такий виріб стає предметом культового пожертвування для священного вулкану. Користувач отримує випадкову нагороду при виборі кожної нової фігурки, поки випадково не натисне на екземпляр із зупинкою гри. Максимальний потенціал раунду — 2500 кредитів.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Beaze*** cейчас
выигрывает 720 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 297 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 787 грн
Mana*** cейчас
выигрывает 73 грн
Tygra*** cейчас
выигрывает 891 грн
Pe*** cейчас
выигрывает 956 грн
Oghma*** cейчас
выигрывает 10 грн
Adrie*** cейчас
выигрывает 222 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 371 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 663 грн
Dori*** cейчас
выигрывает 504 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 398 грн
Drela*** cейчас
выигрывает 936 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 497 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 69 грн
Скачать