Вход

Ігровий автомат Break Away

Break Away
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2012
Барабанів 5
Способів выграшу 243
RTP 96.29
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Апарат від компанії Microgaming з тематикою про хокей Break Away був випущений в 2012 році. Тут можна запускати до 25 FS і заробляти за повтори в 243 варіантах комбінацій. Відеослот став дуже популярним, тому інші провайдери створили власні версії гри з подібними ілюстраціями. Цей і багато інших автомати онлайн в Україні з фриспинами і бонусними функціями можна спробувати на нашому сайті прямо зараз.

Особливості автомата

Симулятор присвячений грі в хокей. Усі його ілюстрації пов’язані з ігровим процесом. Додаткова призова механіка і функція додавання нових елементів працює як анімація удару шайбою. Картинки розбиваються, як лід. На ілюстраціях, що беруть участь в призовому набір, запускається додаткова анімація.

У слот-машины стандартний розмір сітки символів 5х3. Робота апарату супроводжується звуками і шумом глядачів під час хокейного матчу.

Хочете підняти настрій – починайте грати в So Many Monsters онлайн, оформлений в мультяшному стилі

Символи і комбінації

Отримувати виграші можна за 243 варіантами повторів від 3 до 5 підряд. Зображення, сформували призовий набір — зникають. Інші зображення сходять вниз, а згори додаються нові. Ця механіка безкоштовного додавання нових картинок спрацьовує після кожного успішного обороту з нагородою. Також є додаткова бонусна функція основної гри. Хокеїст може потрапити навмання шайбою у будь-який з трьох центральних барабанів — тоді усі його символи стають Уайлд.

На слоті можуть з’являтися 9 різновидів простих символів, пов’язаних із спортивним матчем, а також 2 спеціальних символів. Логотип автомата — це Уайлд. Він підміняє будь-які зображення, окрім розкиду, і не має власної цінності по лінії. Його особливість: часта поява не одиничними зображеннями, а цілими стовпцями. Це збільшує вірогідність призових комбінацій. Найбільший потенціал виплат в таких простих зображень:

  • нападаючий гравець в червоній формі — 10;
  • хокеїст у білій формі — 5;
  • воротар — 4;
  • суддя — 3,5;
  • пара суперників — 3.

По повтори Scatter нагорода від 5 до 250 ставок. Це найбільший виграш за копії в грі.

Бонусні раунди

Етап бонусних спінів стартує, коли на екрані з’являється 3, 4 або 5 розкидів. Число FS залежить від кількості шайб Scatter і може бути від 15 до 25. Для безкоштовних оборотів зберігається ставка, яка була на момент спіна з випаданням розкиду.

Сейчай выигрывают

Dori*** cейчас
выигрывает 720 грн
Anaya*** cейчас
выигрывает 677 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 61 грн
Conju*** cейчас
выигрывает 298 грн
Kera*** cейчас
выигрывает 597 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 677 грн
La*** cейчас
выигрывает 815 грн
Diana*** cейчас
выигрывает 531 грн
Kathri*** cейчас
выигрывает 543 грн
Thorga*** cейчас
выигрывает 916 грн
Theta*** cейчас
выигрывает 847 грн
Buza*** cейчас
выигрывает 486 грн
Modi*** cейчас
выигрывает 745 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 276 грн
Auri*** cейчас
выигрывает 753 грн
Скачать