Вход

Ігровий автомат Chinese Kitchen

Chinese Kitchen от Playtech
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2014
Барабанів 3
Ліній 8
RTP 96.92%
Спецсимволи Scatter
Додаткові раунди немає

Відеослот Chinese Kitchen був створений в 2014 році розробниками Playtech. Гра притягає своїм простим механізмом нарахування нагород і цікавими властивостями Розкиду, який створює мульти-выплаты. Головний елемент з’являється досить часто, повертаючи користувачеві відразу від 6 ставок (3 х 2). Переконатися в цьому на власному досвіді можна на нашому сайті, де зібрані кращі ігрові автомати України.

Особливості автомата

У слот-машини невелике ігрове поле розміром 3 х 3. Воно розміщується на тлі китайської кухні, де серед ящиків з морепродуктами кухар готує делікатеси. Уся символіка пов’язана з унікальними блюдами з жаб, равликів, черепах і інших екзотичних інгредієнтів. Ігрові елементи з’являються по черзі, а процес супроводжується вируючими звуками. Якщо сформувалася комбінація до виплати — вона підсвічує кольоровою лінією. При великому виграші спрацьовує окрема анімація з випадними монетами.

Якщо захочете різноманітити гейминг, можете також грати в Trendy Skulls онлайн.

Символи і комбінації

Діє всього 8 ліній: 3 вертикалі, з горизонталі і 2 діагоналі. Комбінації формуються зліва направо, а для вертикальних ліній — зверху вниз. У слота є 8 різновидів простих символів і один Розкид. Винагороди формуються за 3 копії простих ілюстрацій або за появу Scatter (краба) — від 1 до 3 у будь-яких частинах екрану. Приміром, якщо спецсимвол з’явився на горизонталі тільки в лівому і правому осередку — він платить як 2 повтори і ще окремо по двох вертикальних напрямах. Якщо він виявиться один в кутку екрану — виплата буде відразу по трьох напрямах.

Найбільші нагороди в ставках генерують набори з трьох однакових інгредієнтів:

  • черепаха — 1000;
  • краб — 200;
  • равлик — 200;
  • жаба — 100;
  • качка — 80.

Особливість набору з 3 крабів: окрім нагороди за трійку копій підряд додадуться ще винагороди по кожному з двох напрямів для окремих символів. Наприклад, три Розкиди по вертикалі принесуть х 200 ставок, а кожен Scatter зіграє окремо ще по своїй вертикалі і горизонталі. Додасться ще 12 ставок. Разом до нарахування — х 212.

Бонусні раунди

Бонус-тура або етапу на подвоєння у слота Китайська Кухня немає. Гра проходить дуже динамічно за рахунок властивостей Scatter. Виплати по поєднаннях з його участю — найчастіші.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Balla*** cейчас
выигрывает 857 грн
Mu*** cейчас
выигрывает 813 грн
Centri*** cейчас
выигрывает 3 грн
Oghma*** cейчас
выигрывает 78 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 874 грн
Hu*** cейчас
выигрывает 770 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 539 грн
Adora*** cейчас
выигрывает 315 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 548 грн
Conju*** cейчас
выигрывает 399 грн
Ballado*** cейчас
выигрывает 962 грн
Gavinra*** cейчас
выигрывает 532 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 24 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 478 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 908 грн
Скачать