Вход

Ігровий автомат Chinese Kitchen

Chinese Kitchen от Playtech
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2014
Барабанів 3
Ліній 8
RTP 96.92%
Спецсимволи Scatter
Додаткові раунди немає

Відеослот Chinese Kitchen був створений в 2014 році розробниками Playtech. Гра притягає своїм простим механізмом нарахування нагород і цікавими властивостями Розкиду, який створює мульти-выплаты. Головний елемент з’являється досить часто, повертаючи користувачеві відразу від 6 ставок (3 х 2). Переконатися в цьому на власному досвіді можна на нашому сайті, де зібрані кращі ігрові автомати України.

Особливості автомата

У слот-машини невелике ігрове поле розміром 3 х 3. Воно розміщується на тлі китайської кухні, де серед ящиків з морепродуктами кухар готує делікатеси. Уся символіка пов’язана з унікальними блюдами з жаб, равликів, черепах і інших екзотичних інгредієнтів. Ігрові елементи з’являються по черзі, а процес супроводжується вируючими звуками. Якщо сформувалася комбінація до виплати – вона підсвічує кольоровою лінією. При великому виграші спрацьовує окрема анімація з випадними монетами.

Якщо захочете різноманітити гейминг, можете також грати в Trendy Skulls онлайн.

Символи і комбінації

Діє всього 8 ліній: 3 вертикалі, з горизонталі і 2 діагоналі. Комбінації формуються зліва направо, а для вертикальних ліній – зверху вниз. У слота є 8 різновидів простих символів і один Розкид. Винагороди формуються за 3 копії простих ілюстрацій або за появу Scatter (краба) — від 1 до 3 у будь-яких частинах екрану. Приміром, якщо спецсимвол з’явився на горизонталі тільки в лівому і правому осередку – він платить як 2 повтори і ще окремо по двох вертикальних напрямах. Якщо він виявиться один в кутку екрану – виплата буде відразу по трьох напрямах.

Найбільші нагороди в ставках генерують набори з трьох однакових інгредієнтів:

  • черепаха – 1000;
  • краб — 200;
  • равлик – 200;
  • жаба – 100;
  • качка – 80.

Особливість набору з 3 крабів: окрім нагороди за трійку копій підряд додадуться ще винагороди по кожному з двох напрямів для окремих символів. Наприклад, три Розкиди по вертикалі принесуть х 200 ставок, а кожен Scatter зіграє окремо ще по своїй вертикалі і горизонталі. Додасться ще 12 ставок. Разом до нарахування – х 212.

Бонусні раунди

Бонус-тура або етапу на подвоєння у слота Китайська Кухня немає. Гра проходить дуже динамічно за рахунок властивостей Scatter. Виплати по поєднаннях з його участю – найчастіші.

Сейчай выигрывают

Fordre*** cейчас
выигрывает 817 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 360 грн
Diana*** cейчас
выигрывает 824 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 862 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 869 грн
Thorga*** cейчас
выигрывает 982 грн
Shali*** cейчас
выигрывает 383 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 193 грн
Te*** cейчас
выигрывает 465 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 710 грн
Fe*** cейчас
выигрывает 995 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 719 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 471 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 277 грн
Landa*** cейчас
выигрывает 848 грн
Скачать