Вход

Ігровий автомат Diamond Dreams

Diamond Dreams
Играть на деньги
Виробник Betsoft
Дата виходу 2011
Барабанів 3
Ліній 5
RTP 95.1%
Спецсимволи Вайлд,
Додаткові раунди немає

Diamond Dreams – один з найбільш відомих онлайн емуляторів класичних слот-машин. Він був розроблений в 2011 році компанією Betsoft. Його головні особливості – можливість зірвати великий пул на комбінації з трьох діамантів і більш висока вірогідність збирати призові набори за рахунок використання Вайлда. Наш сайт пропонує спробувати демонстраційну версію відеослота, щоб вивчити ігровий процес, а після — запустити ігрові автомати на гроші.

Особливості автомата

Інтерфейс виглядає як імітація реального наземного апарату, який використовується в ігрових клубах і казино. Гравець бачить екран з 3 барабанів. На кожному з них поміщається по 3 ілюстрації. Уся символіка пов’язана з елементами, які використовувалися в самих ранніх версіях слот машин : дзвіночки, вишні, написи BAR, сімки. Проте ключовим тепер стає діамант. Він найцінніший і наділений особливими властивостями Wild.

Процес виглядає як робота реального наземного пристрою. При кожному натисненні старту обертаються і зупиняються котушки з картинками. У верхній частині інтерфейсу представлена уся таблиця виплат. Якщо вдається зібрати набір з виплатою – він підсвічує лінією, а на таблиці з’являється червона стрілка-покажчик. Звуки слота імітують класичну азартну машину.

Пропонуємо також грати Lord Of The Ocean онлайн, якщо сподобається стримане оформлення симулятора, що оглядає.

Символи та комбінації

У апарату Діамантові Мрії всього 7 різновидів елементів, включаючи 3 типи Bar. Комбінації формуються з однотипних повторів. Також виплату створює набір з трьох різних символів (сімка, дзвоник, вишня). Найбільші нагороди в ставках приносять поєднання з таких ілюстрацій:

  • діаманти – 750 (1000);
  • сімки – 100;
  • дзвіночки – 50;
  • вишні – 25;
  • потрійні Bar – 20.

Кристал замінює будь-яку картинку в лінії. У призовому сеті з трьох різних елементів з нагородою 5 ставок не важливий їх порядок. Число ліній завжди дорівнює 5, а користувач може регулювати рівень ставок.

Бонусні раунди

На апараті немає окремого бонус-тура. Максимальну винагороду в 1000 ставок приносять кристали Wild. На цей призовий пул претендують тільки гравці на Max Bet.

Сейчай выигрывают

Mne*** cейчас
выигрывает 269 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 299 грн
Bandi*** cейчас
выигрывает 143 грн
Ke*** cейчас
выигрывает 48 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 355 грн
Gavinra*** cейчас
выигрывает 487 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 872 грн
Dori*** cейчас
выигрывает 313 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 150 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 748 грн
Bu*** cейчас
выигрывает 634 грн
Gavinra*** cейчас
выигрывает 13 грн
Te*** cейчас
выигрывает 791 грн
Anara*** cейчас
выигрывает 236 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 586 грн
Скачать