Вход

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl

Dolphin's Pearl
Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2008
Барабани 5
Лінії 10
RTP 97%
Спецсимволи Scatter, Wild
Додаткові раунди Ризик-раунд, гра в новому вікні, фріспіни

Гра Dolphin’s Pearl – це розробка провайдера Новоматик. Цей ігровий автомат був представлений гемблерам в 2001 році. Максимальний виграш при грі з мінімальною ставкою розраховується з коефіцієнтом ×9000. Починаючи грати в ігрові автомати на гроші, є сенс вибрати саме цю модель.

Пропонується той, що розглядається і автомат Sizzling Hot викачати на свій телефон для максимально комфортної гри.

Онлайн автомат Перлина Дельфіна

Особливості автомата

Ігровий автомат Перлина Дельфіна – це класичний слот з 5 барабанами і 9 нефіксованими лініями виплат. Мінімальна ставка на лінію складає 1 монету, максимальна – 900 доларів. Джекпот в слоті не передбачений. Кнопки управління ігровим автоматом:

  • “Spin” – запуск барабанів;
  • “Lines” – вибір кількості активних ліній;
  • “Bet” – ставка;
  • “One Bet”/”Max Bet” – мінімальна і максимальна ставки;
  • “Gamble” – запуск гри на подвоєння;
  • “Info” – інформація про правила гри і призові комбінації.

Кнопка “Autoplay” запускає автоматичні обертання барабанів. Повторне натиснення на клавішу їх зупиняє, і виграш переказується на рахунок гравця.

Символи слота

Символи ігрового автомата – це зображення мешканців підводного світу. Перш ніж грати в Dolphin’s Pearl, гэмблеру слід ознайомитися з таблицею виплат. Прості знаки віртуального апарату:

  • скат і краб – в комбінації з 5 символів збільшать первинну ставку в 750 разів. Для формування комбінації вистачає 2 картинок.
  • морський коник – розраховується з множниками ×20 -×400. Оплачується від 3 знаків.
  • косяк риб і риба-зебра – для картинок застосовуються коефіцієнти ×15 -×250. Для формування виграшної послідовності вимагається не менше 3 знаків.
  • картковий туз і король – ×10 -×125.

Карткові символи від дев’ятки до пані є самими низькооплачуваними картинками. Для формування комбінації потрібно 3-5 картинок на барабанах. Виграш розраховується з множниками ×5 -×100.

Спеціальні символи

Dolphin's Pearl games

Перлина Дельфіна – ігровий автомат з двома спеціальними символами. Це Wild – дельфін і Scatter – перлина в раковині. Перший з’являється на полі випадковим чином і вбудовується у будь-яку комбінацію, роблячи її виграшною. Комбінація з 5 Диких символів оплачується з коефіцієнтом ×9000. Це самий високооплачуваний знак слота.

Другий запускає бонусну гру з безкоштовними обертаннями барабана. Скаттер оплачується від 2 знаків і більше. П’ять перлин збільшать первинну ставку в 500 разів.

Бонусна гра

Відеослот Dolphin’s Pearl онлайн передбачає бонусну гру. Вона полягає в 15 безкоштовних обертаннях. Нагорода під час фриспинов розраховується з коефіцієнтом ×3. Якщо під час бонусної гри випав символ Розкиду, бонусна гра запускається повторно. Після кожного вдалого спіна користувач може подвоїти суму виграшу в риск-игре. Він повинен вгадати масть карти. Правильна відповідь збільшить суму на особовому рахунку в 2 рази.

Стратегія гри

Для того, щоб дізнатися, як виграти в Dolphin’s Pearl, треба розглянути відомі стратегії гри. Слот відрізняється високим відсотком віддачі. Тому максимальний виграш гравцеві принесе серія обертань барабанів при незначному розмірі ставки на спін. Після вдалого обертання барабанів запускайте ризик-гру. У ній гравець повинен вгадати колір карти. Рекомендується 2 рази поставити на червоне, 1 раз на чорне. Четверту спробу краще не робити, оскільки вона у будь-якому разі закінчиться програшем.

Додаток для телефону на Android

Завантажити ігрові автомати безкоштовно Dolphin's Pearl

Технологія Flash дозволяє грати в слот Перлина Дельфіна на стаціонарних ПК, усіх типах мобільних пристроїв. Викачати гру Dolphin’s Pearl на планшет або смартфон з ОС Android можна безкоштовно на офіційному сайті онлайн-казино. Але ця опція доступна тільки зареєстрованим користувачам.

Заповніть анкету гэмблера, виберіть відповідну вкладку. Збережіть настановний файл з розширенням АРК. Запустіть його установку на мобільному пристрої. На робочому столі з’явиться ярлик, при натисненні на який запуститься слот Dolphin’s Pearl.

Висновки

Перлина Дельфіна – відомий слот від компанії Новоматик. На його основі вже створені декілька нових віртуальних апаратів. Діапазон ставок в грі дозволяє грати різним категоріям користувачів. А коефіцієнти простих і спеціальних символів підвищують шанси на значний виграш.

Сейчай выигрывают

Do*** cейчас
выигрывает 901 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 114 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 57 грн
Te*** cейчас
выигрывает 579 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 731 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 725 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 334 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 601 грн
Sha*** cейчас
выигрывает 867 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 926 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 807 грн
Ke*** cейчас
выигрывает 544 грн
Modi*** cейчас
выигрывает 753 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 973 грн
La*** cейчас
выигрывает 924 грн
Скачать