Вход

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl

Dolphin's Pearl
Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2008
Барабани 5
Лінії 10
RTP 97%
Спецсимволи Scatter, Wild
Додаткові раунди Ризик-раунд, гра в новому вікні, фріспіни

Гра Dolphin’s Pearl — це розробка провайдера Новоматик. Цей ігровий автомат був представлений гемблерам в 2001 році. Максимальний виграш при грі з мінімальною ставкою розраховується з коефіцієнтом ×9000. Починаючи грати в ігрові автомати на гроші, є сенс вибрати саме цю модель.

Пропонується той, що розглядається і автомат Sizzling Hot викачати на свій телефон для максимально комфортної гри.

Онлайн автомат Перлина Дельфіна

Особливості автомата

Ігровий автомат Перлина Дельфіна — це класичний слот з 5 барабанами і 9 нефіксованими лініями виплат. Мінімальна ставка на лінію складає 1 монету, максимальна — 900 доларів. Джекпот в слоті не передбачений. Кнопки управління ігровим автоматом:

  • «Spin» — запуск барабанів;
  • «Lines» — вибір кількості активних ліній;
  • «Bet» — ставка;
  • «One Bet»/»Max Bet» — мінімальна і максимальна ставки;
  • «Gamble» — запуск гри на подвоєння;
  • «Info» — інформація про правила гри і призові комбінації.

Кнопка «Autoplay» запускає автоматичні обертання барабанів. Повторне натиснення на клавішу їх зупиняє, і виграш переказується на рахунок гравця.

Символи слота

Символи ігрового автомата — це зображення мешканців підводного світу. Перш ніж грати в Dolphin’s Pearl, гэмблеру слід ознайомитися з таблицею виплат. Прості знаки віртуального апарату:

  • скат і краб — в комбінації з 5 символів збільшать первинну ставку в 750 разів. Для формування комбінації вистачає 2 картинок.
  • морський коник — розраховується з множниками ×20 -×400. Оплачується від 3 знаків.
  • косяк риб і риба-зебра — для картинок застосовуються коефіцієнти ×15 -×250. Для формування виграшної послідовності вимагається не менше 3 знаків.
  • картковий туз і король — ×10 -×125.

Карткові символи від дев’ятки до пані є самими низькооплачуваними картинками. Для формування комбінації потрібно 3-5 картинок на барабанах. Виграш розраховується з множниками ×5 -×100.

Спеціальні символи

Dolphin's Pearl games

Перлина Дельфіна — ігровий автомат з двома спеціальними символами. Це Wild — дельфін і Scatter — перлина в раковині. Перший з’являється на полі випадковим чином і вбудовується у будь-яку комбінацію, роблячи її виграшною. Комбінація з 5 Диких символів оплачується з коефіцієнтом ×9000. Це самий високооплачуваний знак слота.

Другий запускає бонусну гру з безкоштовними обертаннями барабана. Скаттер оплачується від 2 знаків і більше. П’ять перлин збільшать первинну ставку в 500 разів.

Бонусна гра

Відеослот Dolphin’s Pearl онлайн передбачає бонусну гру. Вона полягає в 15 безкоштовних обертаннях. Нагорода під час фриспинов розраховується з коефіцієнтом ×3. Якщо під час бонусної гри випав символ Розкиду, бонусна гра запускається повторно. Після кожного вдалого спіна користувач може подвоїти суму виграшу в риск-игре. Він повинен вгадати масть карти. Правильна відповідь збільшить суму на особовому рахунку в 2 рази.

Стратегія гри

Для того, щоб дізнатися, як виграти в Dolphin’s Pearl, треба розглянути відомі стратегії гри. Слот відрізняється високим відсотком віддачі. Тому максимальний виграш гравцеві принесе серія обертань барабанів при незначному розмірі ставки на спін. Після вдалого обертання барабанів запускайте ризик-гру. У ній гравець повинен вгадати колір карти. Рекомендується 2 рази поставити на червоне, 1 раз на чорне. Четверту спробу краще не робити, оскільки вона у будь-якому разі закінчиться програшем.

Додаток для телефону на Android

Завантажити ігрові автомати безкоштовно Dolphin's Pearl

Технологія Flash дозволяє грати в слот Перлина Дельфіна на стаціонарних ПК, усіх типах мобільних пристроїв. Викачати гру Dolphin’s Pearl на планшет або смартфон з ОС Android можна безкоштовно на офіційному сайті онлайн-казино. Але ця опція доступна тільки зареєстрованим користувачам.

Заповніть анкету гэмблера, виберіть відповідну вкладку. Збережіть настановний файл з розширенням АРК. Запустіть його установку на мобільному пристрої. На робочому столі з’явиться ярлик, при натисненні на який запуститься слот Dolphin’s Pearl.

Висновки

Перлина Дельфіна — відомий слот від компанії Новоматик. На його основі вже створені декілька нових віртуальних апаратів. Діапазон ставок в грі дозволяє грати різним категоріям користувачів. А коефіцієнти простих і спеціальних символів підвищують шанси на значний виграш.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Ian*** cейчас
выигрывает 281 грн
Landa*** cейчас
выигрывает 874 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 442 грн
Shali*** cейчас
выигрывает 771 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 65 грн
Centri*** cейчас
выигрывает 790 грн
Bo*** cейчас
выигрывает 494 грн
Dori*** cейчас
выигрывает 385 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 448 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 148 грн
Cere*** cейчас
выигрывает 881 грн
Shali*** cейчас
выигрывает 225 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 183 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 283 грн
Alsa*** cейчас
выигрывает 998 грн
Скачать