Вход

Ігровий автомат Fairy Land 2

Fairy land
Играть на деньги
Виробник Igrosoft
Рік випуску 2016
Барабани 5
Лінії 9
RTP 94%
Спецсимволи Bonus
Додаткові раунди Фріспіни, ризик-гра

Перша версія слота Жаби була випущена ще в 2004 році. У квітні 2016 року компанія Igrosoft випустила другу версію гри – Fairy Land 2. У новому гамінаторе та ж казкова тема і опції, але значно поліпшена графіка і збільшена максимальна ставка на лінію. Гра Fairy Land 2 користується попитом завдяки високій RTP, гідним коефіцієнтам, частим випаданням призових ланцюжків і дворівневому бонусному раунду. Але перед тим, як грати в ігрові автомати на гроші, потрібно зареєструватися на ігровому порталі.

онлайн автомат

А якщо хочете випробувати щось нове для себе, спробуйте пограти в Crazy Monkey 3 , вибравши одну з численних моделей в нашому залі.

Особливості автомата

Ігровий автомат Жаби 2 – це п’ять барабанів і дев’ять ліній виплат. Активується тільки непарне число. На одну лінію можна поставити від 1 до 25 монет відповідного номіналу. На спін максимально приймається 2225 кредитів. Коли на активній лінії вибудовується ланцюг з ідентичних елементів зліва направо, комбінація оплачується. Виграш за спин розраховується шляхом множення ставки на лінію на коефіцієнт призовий послідовності. Гроші можна відразу відправити на рахунок або зіграти в ризик-раунд. На окремому екрані перед гравцем з’являться чотири карти. П’ята відкрита, вона належить віртуального дилера. Гравцеві слід відкрити одну з закритих карт. Якщо вона виявиться гідністю вище, ніж дилерська, сума за спин збільшиться в два рази. Помилковий вибір позбавить виграшу.

Символи слота

Грати в Fairy Land 2 можна як з реальними ставками, так в демонстраційній версії. Символи діляться на базові та спеціальні. Найменші коефіцієнти у картинок з одиночної, подвійний і потрійний написом «bar» (від 2 до 75 кредитів). Зображення равлики принесе на рахунок від 10 до 100 монет. Синя метелик дає від 10 до 150. Червона цифра «7» примножує виграш в 20-250 разів. Картинка з логотипом гри дає найбільші виграші: від 100 до 10 000 монет.

Спеціальні символи апарату

Fairy Land 2 games

В ігровому автоматі два спецзнака – Вайлд і Бонус. Картинка з хамелеоном – Дикий символ, здатний заміняти інші знаки і складати самостійні призові комбінації з максимальним коефіцієнтом 25000. Головна героїня гамінатора – жаба. Вона виконує функції Бонусного знака. Випадаючи одночасно в будь-якому місці екрану три рази одночасно, Бонус запускає тематичну гру.

Бонусна гра

Бонусний раунд Fairy Land 2 онлайн складається з двох етапів. Мета першого – домогтися, щоб жаба дісталася до берега, стрибаючи з латаття на латаття, і не впала в болото. Якщо героїня стрибнула чотири рази і виявилася на суші, запускається другий призовий раунд. Гравцеві дається десять спроб визначити, де знаходиться жаба і підсвітити її ліхтарем. При виборі вірного напряму ставка збільшиться в 25 разів. Але якщо під світло ліхтаря потрапить крокодил, бонусна гра закінчиться.

Стратегія гри

Недосвідчені гравці часто задаються питанням, як виграти в Fairy Land 2. Але універсальної стратегії не існує. Можна лише дати новачкам кілька порад від досвідчених користувачів:

  1. Починайте грати з мінімальними ставками.
  2. Якщо при перших спинах баланс поповнився, спробуйте трохи збільшити ставку. Знову випала переможна комбінація – ще раз збільште, але постарайтеся вчасно зупинитися, оскільки апарат не видає постійно призові ланцюжка.
  3. Можна ризикнути в раунді по шансах, але тут спрацьовує тільки везіння.
  4. У бонусної грі рекомендується вибирати для стрибка жаби крайні латаття.

Граючи на максимальних ставках, користувач може зірвати куш більше, але і ризик втратити гроші вище.

Додаток для телефону на Android

скачать игровые автоматы бесплатно Fairy Land 2

Завантажити гру Fairy Land 2 можна на будь-який гаджет з системою Андроїд і грати безкоштовно або на гроші через додаток. Функціонал і графіка слота залишаються колишніми після адаптації під ОС Android. Геймерам не варто турбуватися, що виникнуть проблеми з установкою програми або якістю зображення. Картинка гри відмінно адаптується під екран вашого гаджета. Завантаження безкоштовно, а установка займає всього декілька хвилин.

Висновки

Fairy Land 2 – цікавий слот з великими шансами на виграш. Граючи на максимальних ставках, можна виграти до 100000 кредитів. Якісна графіка, анімаційні ефекти, оригінальна бонусна гра, раунд по шансах сподобаються як для новачків, так і хайроллеров. Шукайте свою стратегію і вигравайте реальні гроші вже сьогодні.

Сейчай выигрывают

Malo*** cейчас
выигрывает 461 грн
Da*** cейчас
выигрывает 50 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 492 грн
Da*** cейчас
выигрывает 55 грн
Hugi*** cейчас
выигрывает 760 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 411 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 424 грн
Da*** cейчас
выигрывает 520 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 985 грн
Lai*** cейчас
выигрывает 648 грн
Mana*** cейчас
выигрывает 140 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 213 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 220 грн
Mu*** cейчас
выигрывает 961 грн
Ni*** cейчас
выигрывает 468 грн
Скачать