Вход

Ігровий автомат Animal Quest

Играть на деньги
Виробник Evoplay
Рік випуску 2020
Барабани 5
Лінії 40
RTP 96%
Спецсимволи Scatter, Wild
Додаткові елементи Ризик-раунд, розширюючі символи, мультиплеєр

У відеослот Animal Quest грати онлайн сподобається любителям мультяшної графіки, подорожей, пошуків скарбів. Якщо ви вирішили грати в ігрові автомати онлайн, розпочинайте з пригод. Разом з 4 героями користувачеві пропонується відправитися в дивовижну пригоду, відшукати загублене місто Динотитлан. Новинка від розробника Evoplay була представлена у кінці березня і упевнено завойовує популярність серед відвідувачів казино.

Особливості ігрового автомата Animal Quest

Щоб ознайомитися з можливостями апарату, рекомендується в Animal Quest грати безкоштовно в демо-версии. У такому ж варіанті доступний і автомат Cherry Blossoms. Панель управління стандартна: кнопки розташовані в нижній частині екрану. Слот наділений наступними характеристиками:

  • барабани — 5;
  • лінії для формування призових комбінацій — 40;
  • мінімальна/максимальна сума на коні — 0.1/500 $;
  • спеціальні символи —- Вайлд, Скаттер.

Під час гри на моніторі з’являтимуться зображення з 5 масками і 4 жителями джунглів : опосумом, червоною пандою, черепахою і носорогом. Останні називаються великими значками, які здатні займати 6 позицій, запускати респины.

Якщо на екрані випаде два Scatter (око з кігтями) і один Wild (квадратний камінь) в раунді, активується 10 фриспинов. Під час вільних прокруток можуть з’явитися золоті іконки. Вони здатні замінити собою інші символи, збільшити виграш на множник від х2 до х5. Детальніше ознайомитися з функціональними перевагами слот-машины і коефіцієнтами можна в таблиці виплат.

У Квест Тварин грати можна через персональний комп’ютер, з планшета, смартфону. Завдяки простим правилам, широкому діапазону ставок і наявності додаткових функцій, модель підходить новачкам і досвідченим гэмблерам.

Сейчай выигрывают

Anara*** cейчас
выигрывает 920 грн
Oghma*** cейчас
выигрывает 13 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 941 грн
Corda*** cейчас
выигрывает 869 грн
Lai*** cейчас
выигрывает 460 грн
Do*** cейчас
выигрывает 549 грн
Conju*** cейчас
выигрывает 948 грн
Cere*** cейчас
выигрывает 504 грн
Sira*** cейчас
выигрывает 158 грн
Kele*** cейчас
выигрывает 415 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 527 грн
Sira*** cейчас
выигрывает 48 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 165 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 40 грн
Mu*** cейчас
выигрывает 16 грн
Скачать