» Інструкція та Рекомендації

Інструкція та Рекомендації

Перш ніж використовувати плагін, протестуйте його працездатність в тестовому плеєрі на домашній сторінці плагіна: TS Plugin

1. Основні критерії для якісного і гладкого відтворення відео і аудіо в TS плеєрі

Для комфортного перегляду відео та прослуховування аудіо швидкість вашого з'єднання з Інтернет на вхідний трафік (завантаження) повинна бути вище сумарного бітрейта доріжок програється файлу. Оптимальне співвідношення: 1/1.3 (бітрейт / швидкість вхідного трафіку). Швидкість вашого з'єднання ви можете перевірити тут.

Другим критерієм є швидкість потокової передачі відео / аудіо від самого джерела його поставки. Даним джерелом є всі учасники пулу, від яких ви приймаєте відео / аудіо потік, а ви в свою чергу стаєте одним із джерел поставки відео / аудіо для інших учасників пула.

Інформація про кількість джерел, що підтримують і передають вам відео / аудіо потік, а також про швидкість завантажуваного потоку і швидкості його віддачі відображається при наведенні курсору на іконку плагіна, яка розміщується в системному треї:

<!--dle_image_begin:/uploads/posts/2013-03/1363985685_screen.jpg|--><!--dle_image_end-->

DL - швидкість завантаження відео (кб / с)
UL - швидкість відправки відео (кб / с)
Helping - кількість учасників пулу, які беруть участь у розподілі передающегося вам відеопотоку

Інфо для розрахунку швидкості: 1000 Кбіт / с (kbit / s, kbps) = 125 КБайт / с (кб / с) = 7,3 МБайт / хв = 439,5 МБайт / год

Приклад розрахунку:
Відео: 1744 kbps
Аудіо 1: 128 kbps
Аудіо 2: 128 kbps

Результат: загальний бітрейт 2000 = (1744 +128 +128) kbps = 250 КБайт / с = 14.6 МБайт / хв = 879 МБайт / год

У підсумку : значення DL , при 2000 kbps, неповинно бути нижче 250

Мінімально-оптимальне значення DL = 250 * 1.5 = 375

2. Відтворення починається після 100% попередньої буферизації (prebuffering)

Це означає, що до початку відтворення формується мінімальний кеш, який забезпечує вам можливість безперервного програвання потокового відео / аудіо.

Увага! Час попередньої буферизації залежить тільки від швидкості вашого Інтернет-з'єднання і від швидкості завантажуваного потоку, а не від роботи самого плагіна !

Наприклад, якщо ви намагаєтеся переглянути відео, скориставшись торрент-файлом, який при запуску в звичному вам торрент-клієнті буде завантажувати це відео протягом доби, то чекати дива від плагіна непотрібно, оскільки процес попередньої буферизації в такому випадку буде дуже довгим.

Велика кількість учасників пулу, які передають вам відеопотік, не є показником того що попередня буферизація відбудеться швидко.

Наприклад, якщо два учасника пулу, на старті, будуть забезпечувати вам потік відео зі швидкістю перевищує загальний бітрейт відео-контенту, то пребуферізація триватиме менше однієї хвилини. І абсолютно інша ситуація може бути, якщо 50 учасників пулу будуть розподіляти на вас відеопотік зі швидкістю в кілька разів нижче від мінімально-необхідного значення. У такому випадку, пребуферізація відбуватиметься значно довше.

Увага! У разі якщо попередня буферизація (prebuffering) буде тривати більше ніж 1-2 хвилини, дивіться на дані швидкості завантаження (DL), щоб визначитися для себе з можливістю перегляду даного відеоматеріалу за допомогою плагіна.

Прімeчаніе : Не треба псувати собі враження від використання наших продуктів і самого перегляду відео-контенту, використовуючи малопридатні для цього торенти, які оточує пул / рій нездатний забезпечити вас необхідною швидкістю потоку. < / u>

3. Програвання без затримок, якщо швидкість завантаження нижче бітрейта відтвореного файлу (для версії 1.0.4 і вище) Відтворення буде починатися тільки тоді, коли обсяг сформованого кеша і швидкість завантаження дозволять програвати файл без переривань на буферизацію.

Дана опція стоїть за умовчанням, але ви можете відключити її через меню "Options" / "Опції", знявши галочку з відповідного пункту меню "start with suffcient speed only" / "починати програвання лише з достатньою швидкістю"

Як все буде відбуватися при включеній опції?

При запуску файлу, після пребуферізаціі, якщо швидкості завантаження потоку (DL) не буде вистачати для безперервного відтворення, то відбудеться зупинка і ви побачите в інформаційному рядку плеєра відповідне повідомлення та інформацію про час через яке файл почне програватися без затримок. По закінченню вказаного часу відтворення почнеться автоматично. Ну а швидкість завантаження буде оптимальною для безперервного відтворення файлу, то почнеться програвання і буде йти без зупинки

Інформація про залишилося часу до початку програвання буде динамічно змінюватися в залежності від об'єму заповнення кеша і швидкості завантаження. (Якщо ви помітите що час "чомусь" замість того щоб зменшуватись почало збільшуватися, відразу дивіться на швидкість завантаження (DL), так як вона явно почала падати. Причини дві: 1. Відвалів бенкети; 2. У вас проблема з інтернет- з'єднанням.

4. Автоматичне і ручне виставляння швидкості завантаження (для версії 1.0.4 і вище)

В автоматичному режимі швидкість завантаження не буде перевищувати швидкості бітрейта з надбавочним коефіцієнтом 1,3 (бітрейт * 1,3).

Дані настройки можна виставити через меню "Options" За замовчуванням ніяких обмежень немає!

5. Медіафайли, під час їх відтворення, автоматично завантажуються в директорію, яка була призначена вами під час інсталяції самого плагіна

За замовчуванням, директорія папки для завантаження / кешування файлів: C: \ TorrentStream

6. Виставте оптимальне для вас значення, в параметрі швидкість відправки / роздачі потоку

Концепція цього плагіна, підтримує основну ідеологію Р2Р і в опціях плагіна для цього передбачений параметр визначення швидкості відправки / роздачі потоку.

Роздача відео / аудіо потоку з вашого кеша підтримується як під час програвання файлів, так і після, якщо примусово не відключати плагін.

Увага! Не скупіться і ставте максимальне значення швидкості віддачі потоку, якщо у вас безлімітні тарифи на вихідний трафік. Швидкість вихідного потоку через TSPlugin, ніяк не вплине на швидкість завантаження відео.

7. Всі налаштування і керування плагином, а також його відключення виконуються через меню плагіна, яке викликається шляхом натискання миші на іконку TS, яка розташована в системному треї вашої OC:

<!--dle_image_begin:/uploads/posts/2013-03/1363985685_screen.jpg|--><!--dle_image_end-->

8. За своїм бажанням, ви також можете використовувати і звичний для вас торрент-клієнт, з метою підтримання розподілу відео / аудіо потоку між учасниками пулу.

Все що потрібно зробити, щоб стати на роздачу / відправку використовуючи звичний торрент-клієнт, так це тільки завантажити торрент-файл за допомогою якого здійснювався перегляд і запустити його в своєму звичному клієнті, вказавши директорію для завантаження відео, вибравши папку, де ви зберегли це відео після перегляду

Увага! Відео / аудіо файл повторно качати НЕ ПОТРІБНО!

9. Версія плагіна ніже1.0.3 не підтримує функцію "плейліст" (відтворення відео, якщо торрент містить дані більш ніж на один відеофайл).

Приміром, весь сезон серіалу розподіляється за допомогою одного torrent файлу. У такому випадку, переглянути одну із серій можна.

Примітка: Функція плейлиста доступна при встановленому плагіні версії 1.0.3 і вище

10. Плагін відтворює додаткові аудіодоріжки і показує субтитри, тільки в тому випадку, якщо вони запаковані в медіа-контейнери, наприклад в такі як AVI або MKV

Глобальний аудіодоріжки або субтитри, плагін автоматично завантажує, але не відтворює.

11. Базові гарячі клавіші (можливість управління плеєром в повноекранному режимі за допомогою клавіатури / миші або пульта ДУ, тільки для версії 1.0.4 і вище):

Вийти з повноекранного режиму - f, Esc
Відтворення / пауза - Space
Голосніше - Ctrl + Up
Тихіше - Ctrl + Down
Вимкнути звук - m

Регулювання звуку, в режимі Full Screen (на весь екран), також здійснюється і коліщатком миші

Відкриття плеєра в повноекранний режим (Full Screen), а також вихід з повноекранного режиму, може здійснюється подвійним кліком при наведенні курсору на екран плеєра

12. Оптимізуйте роботу плагіна

Якщо у вас не дуже потужна обчислювальна система або гранична пропускна швидкість Інтернет-з'єднання, необхідна для комфортного перегляду онлайн відео, не запускайте одночасно перегляд більш ніж в одному плеєрі. Крім цього, перед початком такого перегляду закрийте всі непотрібні вікна в браузері і відключіть програми, які помітно споживають ресурсні потужності вашого комп'ютера і інтернет-трафік. Виконання даної рекомендації буде дуже актуально для багатьох, при перегляді відео з якістю 720p і 1080р.

Увага! Якщо ви передумали завантажувати і переглядати відео-контент, не забудьте зупинити завантаження, скориставшись кнопкою в плеєрі « зупинка завантаження » / « stop downloading »


Примітка : Інформація та рекомендації будуть періодично додаватись, по мірі розширення функціоналу плагіна і надходження від вас запитань. Ви також можете самостійно вносити свої рекомендації в цьому топіку. Тому, не забувайте його іноді переглядати