Вход

Ігровий автомат Resident

Resident
Играть на деньги
Виробник Igrosoft
Рік випуску 2009
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96%
Спецсимволи
Додаткові елементи

Гра Resident випущена програмістами Igrosoft в 2009 році. Головний герой – радянський розвідник, мета якого викрасти секретні документи і при цьому не помилитися у виборі сейфа. В апараті висока віддача (RTP – 96%), широкий діапазон ставок, є спеціальні символи, ризик-гра і двоетапний бонусний раунд. Щоб грати в ігрові автомати в Україні зі справжніми ставками, необхідно зареєструватися на сайті.

Після ознайомлення з пропонованим слотом рекомендуємо пограти в Dolphins Pearl на гривні.

онлайн автомат Резидент

Особливості автомата

Автомат Резидент надає геймеру для гри п’ять барабанів і дев’ять ліній виплат. Активації підлягає тільки непарне число ліній. На кожну з них гравець може поставити від 1 до 500 монет обраного номіналу. Отже, на спин приймається не більше 4500 кредитів. Переможні ланцюжка формуються з ідентичних елементів (3, 4, 5) на активній лінії. Призовий ряд повинен починатися від крайнього барабана з лівого боку. Виграш за призову комбінацію розраховується шляхом множення лінійної ставки на коефіцієнт послідовності. Одне обертання може видати кілька вдалих комбінацій. В цьому випадку виграші підсумовуються. Після виграшного спина геймер може відправити гроші на рахунок або спробувати збільшити виграш, зігравши в раунд по шансах. Ризик-гра проходить в окремому віконці. У верхній частині екрана знаходяться п’ять карт. Одна з них (що належить віртуального дилера) відкрита. Резидент намагається відгадати, яка з закритих карт вище за номіналом дилерської, і гравцеві потрібно допомогти вирішити цю задачу. Якщо вибір виявиться вдалим, сума за спин подвоїться. Нічия означає, що буде повторна роздача зі збереженням ставки. При помилковому відповіді виграш згоряє.

Символи слота

Грати в Resident можна як на гроші, так і в демоверсії. Перш ніж робити реальні ставки, слід відкрити таблицю виплат, де вказані коефіцієнти символів і правила бонусного раунду. Картинка з револьвером дає на баланс від 2 до 10 кредитів. Протигаз поповнює рахунок від 3 до 20 монет. Блакитна папка з секретними паперами – від 5 до 50. Зірка Героя СРСР приносить від 10 до 100 монет. Послідовності з кулеметів – від 20 до 200 кредитів. Два погона – від 30 до 500. Найвищі коефіцієнти серед базових елементів у золотої монети. П’ять таких картинок, що випали на активній лінії, множать ставку в 5000 разів.

Спеціальні символи апарату

Resident games

Крім базових картинок, Резидент ігровий автомат має два символи зі спеціальними можливостями. Зображення червоного вогнегасника – це Вайлд. Цей знак може становити власні ланцюжки, приносячи на рахунок до 2000 кредитів, а також замінювати при необхідності інші картинки, крім Скаттер. Металевий сейф – символ розкиду. Він не має власних коефіцієнтів, але, випадаючи від трьох до п’яти разів на будь-якому місці ігрового поля, запускає бонусну гру.

Бонусна гра

Тематична призова гра слота Resident онлайн відкривається на окремому екрані і розділена на два раунди. На першому етапі гравець повинен відкрити чотири сейфа, в кожному з яких знаходиться певний приз. У п’ятому сейфі знаходиться бомба, тому його потрібно спробувати обійти, інакше станеться вибух, і раунд закінчується без виграшу. При вдалому результаті першого етапу, запускається другий раунд. У користувача буде всього одна спроба вгадати, в якому з сейфів ховається блондинка. Головне – не вибрати сейф, де ховається величезний фриц. Вірний вибір збільшить ставку в 5000 разів.

Стратегія гри

В интернете можно найти немало рекомендаций, как выиграть в Resident. Универсальных секретов, конечно, нет, поскольку гаминатор оснащен генератором случайных чисел. В базовой игре можно выставить ставки, равные десяти кредитам на все девять линий и прокрутить барабаны дважды. Далее, в случае выигрыша, стоит сделать еще два спина при той же ставке. Если вращения оказались неудачными, можно поднять немного ставку и понаблюдать, каковы будут результаты последующих спинов. Есть два секрета и для бонусной игры. В первом раунде делайте ставки не менее 10 монет на 2–3 линии. Это позволит застраховаться с помощью огнетушителя при взрыве сейфа и быстро пройти первый бонусный этап. Опытные игроки утверждают, что открывать сейфы с минимальным риском нужно сначала крайние, а потом уже те, что находятся посередине.

Додаток для телефону на Android

завантажити ігрові автомати безкоштовно Resident

Щоб не заходити на офіційний сайт через браузер, можна скачати гру Resident на планшет або смартфон. Мобільний додаток для телефону на Android скачується безкоштовно за кілька хвилин. Дизайн відіслати відмінно адаптований під мобільний пристрій будь-якого типу, всі функції збережені.

Висновки

Ігровий автомат Резидент користується попитом не тільки завдяки якісній графіці та анімації. А ще тому, що тут високі коефіцієнти, є раунд по шансах, бонусна гра, які дозволяють виграти до 675000 кредитів.

Сейчай выигрывают

Kele*** cейчас
выигрывает 868 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 920 грн
Ariu*** cейчас
выигрывает 169 грн
Dori*** cейчас
выигрывает 507 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 551 грн
Fe*** cейчас
выигрывает 746 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 350 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 70 грн
Landa*** cейчас
выигрывает 273 грн
Kera*** cейчас
выигрывает 401 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 211 грн
Tho*** cейчас
выигрывает 859 грн
Lai*** cейчас
выигрывает 886 грн
Ado*** cейчас
выигрывает 432 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 663 грн
Скачать