ТЕТ Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу ТЕТ онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися ТЕТ онлайн торрент тб

Смотреть ТЕТ онлайн торрент тв

дивитися канал ТЕТ онлайн торрент тб
- М/ф "День, коли щастить".
- М/ф "Некмітливий горобець".
- Корисні підказки.
- Т/с "Байдиківка".
- Казка з татом.
- Корисні підказки.
- Це наше і це твоє.
- М/с "Шалені кролики: Вторгнення".
- М/с "Фіксики".
- М/с "Шалені кролики: Вторгнення".
- М/с "Шопкінс".
- М/с "Ескімоска. Пригоди в Арктиці".
- М/с "Смішарики. Пін-код".
- М/с "Фіксики".
- М/с "Елвін і бурундуки".
- М/с "Білка та Стрілка. Бешкетна сімейка".
- М/с "Смішарики. Нові пригоди".
- М/с "Маша і Ведмідь".
- М/с "Машині казки".
- Прем’єра. М/с "Світ Вінкс".
- М/с "Шалені кролики: Вторгнення".
- М/с "Козаки. Футбол".
- М/с "Маша і Ведмідь".
- М/ф "Турбо".
- Х/ф "Русалонька".
- Танька і Володька.
- Т/с "Одного разу під Полтавою", 4 сезон.
- Казки У.
- Х/ф "Загублене місто".
- Казки У.
- Т/с "Віталька".
7
10418
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Завжди молодий і свіжий, провокаційний та інтерактивний. Здійснює мовлення більше, ніж у 100 містах України, зокрема в усіх обласних центрах і містах з населенням понад 50 тис. людей. Покриття – 92,4%. Мовлення: ефірне, супутникове, кабельне. Цільова аудиторія – 14-30.

ДАТИ:
Канал з'явився в столичному ефірі 24 січня 1992 року під назвою "Тет-а-Тет" і став першою альтернативою "солідному" державному телебаченню. У 2001 році набув статус регіонального, а у 2003 став загальнонаціональним. З 2009 року ТЕТ входить до складу групи каналів "1+1".

У листопаді 2010 Генеральним продюсером каналу стала Ірина Костюк, а вже з лютого 2011 на ТЕТ почався процес ребрендингу. Канал презентував нову концепцію мовлення та заслужив увагу та любов глядачів.

Ефірна сітка ТЕТ сьогодні – це якісний розважальний контент, в основі якого програми власного виробництва, а також прем'єри найкращих західних і російських серіалів.

ТЕТ – упізнаваний бренд і творець яскравого креативу. Серйозну увагу канал приділяє своїй присутності в digital-просторі, що вже дозволило йому створити велику й лояльну Інтернет-спільноту.

ТЕТ = драйв, гумор, свіжі емоції та авантюри.

Дивития онлайн телевізійний канал ТЕТ пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал ТЕТ прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв