Вход

Ігровий автомат So Many Monsters

So Many Monsters
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2014
Барабанів 5
Лінії 25
RTP 96.22%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Апарат So Many Monsters з’явився в 2014 році. Розробка від Microgaming відрізняється незвичайними правилами, коли 1 ілюстрація може містити від 1 до 5 однакових елементів. Спробувати слот з великими нагородами до 25 символів в лінії можна в демо-версии на нашому сайті разом з іншими автоматами онлайн в Україні.

Особливості автомата

П’ять різноколірних монстрів — головні персонажі слот-машины із стандартною схемою 5х3, проте на місці кожного елементу може бути від 1 до 5 монстрів. Їх кількість визначається випадковим механізмом після того, як сформувалася призова комбінація.

Для створення відеослоту використали просту графіку із статичними зображеннями. Анімаційні ефекти збільшення кількості монстрів або переходу до бонус-раунда дуже прості. Спини супроводжуються звуками роботи звичайного ігрового апарату з барабанами. В умовах появи виграшної комбінації запускається коротка мелодія як музичний супровід.

Якщо симулятор, що оглядає, влаштовує по своїй зручності, можете також грати в Win Sum Dim Sum онлайн.

Символи і комбінації

На симуляторі діє правило повторів за 3 і більше копій згідно з 25 лініями. Якщо набір сформували картинки зі знаками карт — виграш складе від 5 до 110 ставок. Якщо випали повтори чудовиськ — запускається функція збільшення їх кількості в 2, 3, 4 або 5 разів. Далі нараховується винагорода залежно від кількості однакових істот (від 6 до 25). Мульти-символи дозволяють заробляти великі нагороди. Максимальні виплати по монстрів різних кольорів:

  • червоний — 14000;
  • жовтий — 12000;
  • зелений — 10000;
  • фіолетовий — 8000;
  • синій — 6000.

Логотип з назвою відеослотуслужить Вайлдом. Він також може створювати призові комбінації з потенційною винагородою до 7500 ставок. Зображення ока — Розкид. За три таких спеціальних символів у будь-яких частинах екрану гравець отримує фріспіни Також від 2 до 5 копій ока приносять додатково у банк вигоду у розмірі 1-75
сумарних ставок.

Бонусні раунди

Етап бонусних обороти розпочинається з самостійного вибору персонажа гравцем. Від нього залежить, скільки спінів буде нараховано. Діапазон — від 8 до 16. Чим більше FS, тим менше потенціалу лінійної нагороди. Максимальний виграш на емуляторі — 320000 монет.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Au*** cейчас
выигрывает 604 грн
Kathri*** cейчас
выигрывает 853 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 463 грн
Na*** cейчас
выигрывает 344 грн
Felha*** cейчас
выигрывает 136 грн
Hu*** cейчас
выигрывает 253 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 331 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 246 грн
Adrie*** cейчас
выигрывает 137 грн
Dagda*** cейчас
выигрывает 174 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 481 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 486 грн
Adora*** cейчас
выигрывает 944 грн
Buza*** cейчас
выигрывает 87 грн
Cere*** cейчас
выигрывает 118 грн
Скачать