Вход

Ігровий автомат Star Dust

Star Dust
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2015
Барабанів 5
Ліній 40
RTP 96.59%
Спецсимволи Вайлд
Додаткові раунди Так

Відеослот Star Dust з’явився в 2015 році. Розробники компанії Microgaming з’єднали в одній грі 2 бонусні механіки: ре-спини останніх барабанів і фриспины за накопичення спеціальної ілюстрації. Спробувати слот-машину і зібрати 10 діамантів для старту етапу Free Spins ви можете прямо зараз. Рекомендуємо створити аккаунт, щоб відкрилася можливість запускати ігрові автомати на реальні гроші.

Особенности автомата

У апарату діє схема розміщення символів 5 х 4. Фонове зображення – космічні простори. Звучать мотиви мелодії, запозиченої з фільмів про наукову фантастику і освоєння космосу. На напівпрозорому фоні розміщується дисплей символів. Головний серед них – зображення галактики, де окрім достатку зірок, планет і астероїдів витають в космосі тисячі тонн зоряного пилу. Ці мікрочастинки як результат еволюції зірок створюють ефект, що світиться. Використовується проста графіка: статичні зображення підсвічують при формуванні нагороди.

Символи та комбінації

Всього передбачено 40 ліній. Настроюється номінал і ставка на лінію. Працює правило нарахування нагород за копії, починаючи з найлівішого краю. Максимальні виплати даються за лінію з 5 повторів (у ставках):

  • логотип – 1000;
  • помаранчевий камінь – 300;
  • жовтий кристалл- 200;
  • зелений діамант – 150;
  • блакитний діамант – 100.

Спецсимвол Star Dust служить Вайлдом. Він з’являється дуже часто групами по 2-4 у будь-яких стовпцях, допомагаючи заробити мульти-виграші.

Якщо віддаєте перевагу цікавій тематиці, можете також грати в Once Upon A Time онлайн.

Бонусні раунди

При появі на третьому барабані галактики, збираються кольорові камені. У такий спосіб заповнюється спеціальний лічильник, який потім запускає бонусні обертання. Разом можна отримати до 13 FS. Необхідно набрати 10 таких коштовностей.

На етапі Free Spins виплати розраховуються по 1024 можливим комбінаціям повторів. Якщо сформувався набір з 3 копій – запускається ре-спін 4-го і 5-го барабанів. При появі комбінації з 4 повторів

Сейчай выигрывают

La*** cейчас
выигрывает 305 грн
Ado*** cейчас
выигрывает 533 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 8 грн
Au*** cейчас
выигрывает 355 грн
Na*** cейчас
выигрывает 3 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 481 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 679 грн
Felha*** cейчас
выигрывает 843 грн
Dela*** cейчас
выигрывает 158 грн
Kiri*** cейчас
выигрывает 107 грн
La*** cейчас
выигрывает 899 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 473 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 111 грн
Felo*** cейчас
выигрывает 35 грн
Te*** cейчас
выигрывает 186 грн
Скачать