Вход

Ігровий автомат Starburst

Играть на деньги
Виробник Netent
Рік випуску 2013
Барабани 5
Лінії 10
RTP 96,5%
Спецсимволи Wild,

Starburst – один з топових апаратів компанії Netent, релиз якого відбувся в 2013. Через роки відеослот зберігає позиції в лобі багатьох ігрових клубів. Його впізнанний дизайн копіювали багато інших провайдерів. Ключові особливості – розширення Wild і повторні обертання без списання ставки. Ці властивості дозволяють заробляти мульти-выигрыши, особливо, якщо спецсимвол займе усі 3 центральні барабани. На нашому сайті подібні ігрові автомати в Україні доступні у будь-якому режимі.

Особливості автомата

Розробникам Starburst вдалося створити унікальний продукт. При мінімальному наборі ілюстрацій (всього 7 різновидів) і простих правилах виграшів слот став популярним із-за свого впізнанного дизайну символів-кристалів. Повторити ідею спробували багато інших компаній, проте оригінальна версія стала найпопулярнішою.

У відеослота проста графіка, як і в слоті Fruit Case. Символи не анімовані, але є візуальні ефекти при виграші і при випаданні Wild. Спини 5 прозорих барабанів відбуваються на темному фоні космічного простору з легкими мерехтливими ефектами зірок. Спокійна музика приємно сприяє зануренню в ігровий процес.

Символи і комбінації

Виплати формуються за повтори від 3 копій будь-яких елементів. Облік ведеться в обох напрямках. Діє 10 ліній. Розмір ігрового поля стандартний. Настроювати можна рівень ставки (1-10) і номінал монети.

Всього в грі є 7 простих ілюстрацій і спецсимвол, замінюючий їх. Найбільші виплати дають повтори з 5 картинок. Вони розраховуються в еквіваленті поточної ставки:

  • емблеми Bar – 250;
  • сімки – 120;
  • жовтий багатокутник – 60;
  • зелений камінь – 50;
  • помаранчевий кристал – 40;
  • синій і фіолетовий камінь – до 25.

Максимальна виплата, обіцяна виробником, – до 50 000 монет.

Бонусні раунди

Окремої призової або ризик-гри у автомата немає. Проте працює механика-ре-спинов. На трьох центральних стовпцях може з’явитися символ Wild. Він відразу розширюється по висоті стовпця і зберігається на 1 ре-спін. Якщо в результаті безкоштовного повторного обертання з’являється Вайлд у будь-якому іншому стовпці – дається ще 1 ре-спін зі збереженням вже двох барабанів з Вайлд. Максимально активується 3 таких повторних спіна.

Сейчай выигрывают

Hugi*** cейчас
выигрывает 836 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 482 грн
Na*** cейчас
выигрывает 983 грн
Malo*** cейчас
выигрывает 678 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 660 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 134 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 27 грн
Um*** cейчас
выигрывает 184 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 801 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 755 грн
Ballado*** cейчас
выигрывает 417 грн
Ballado*** cейчас
выигрывает 666 грн
Felha*** cейчас
выигрывает 677 грн
Felo*** cейчас
выигрывает 229 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 385 грн
Скачать