Вход

Ігровий автомат The Incredible Hulk

The Incredible Hulk
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2010
Барабанів 5
Лінії 25
RTP 96%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Слот-машина The Incredible Hulk була створена в 2010 році по сюжету американського фантастичного фільму Халк. Перший фільм з’явився 2003 роки, а сучаснішу версію Universal Pictures випустила в 2008. Розробником азартної гри став провайдер Playtech, який вже у той час випустив цілий ряд відеослотів по коміксах Марвел. Ключовий момент гри — бонусний раунд, де велетень протистоїть поліції. Хочете випробувати цей і інші ігрові автомати онлайн на самих кращих умовах – залишайтеся на нашому сайті.

Особливості автомата

Головний герой — зелений гігант з коміксів Marvel. Це молодий учений, який стає чудовиськом в результаті невдалого експерименту і протистоїть своєму батьку-лиходієві. Картинки гри відбивають основні моменти історії : вертольоти і поліцейські авто, знак радіоактивної небезпеки і зілля, зображення самого Халка.

Якщо головний персонаж (Wild) з’явиться на центральному барабані — він розширюється на усю його висоту і запускає 2 ре-спіни. Розширений Вайлд фіксується на місці на період цих повторних прокруток. Якщо зелений монстр з’явиться на трьох центральних барабанах, він займе увесь сегмент 3х3, а також спрацює бонусний ре-спін зі збереженням велетенського Вайлда.

Симулятор має стандартну схему розміщення символів. Процес спінів супроводжується анімаційними ефектами, а бонус-тур є частиною сюжету відомого комікса і фільми. Мелодія, що хвилює, нагадує, що місто знаходиться в небезпеці.

Якщо захочете відпочити від супергероїчних пригод, можете грати в In Jazz онлайн.

Символи і комбінації

Гравець отримує нагороди в слоті Неймовірний Халк за комбінації однакових зображень, які вибудовуються підряд на 25 лініях. Прості символи із зображенням елементів історії генерують виплати від 2 повторень, а менш цінна карткова символіка — від 3. Великі винагороди видаються за 5 однакових символів в лінії:

  • знак радіоактивної небезпеки — 4000;
  • зелене зілля — 500;
  • вертоліт, автомобіль копів — 200;
  • туз, король — 100.

По повтори 3-5 Scatter не лише стартують фріспіни, але і додатково генерується виплата. У загальних ставках налічується від 10 до 100 (залежно від числа копій).

Бонусні раунди

За появу на екрані трьох і більше розкид гравець отримує 10 FS і множник х3. Є можливість додатково отримати нову порцію безкоштовних спінів.

Ще один різновид бонусного раунду стартує при появі картинок Smash Bonus на двох крайніх барабанах емулятора. Відкривається новий інтерфейс: велетень стоїть посеред міста, а хід йому блокують поліцейські патрулі. Спочатку гравець вибирає послідовно 3 автомобілі, які знищить Халк. Кожна з них приносить випадкову вигоду в грошовому вимірі (чи в кредитах). Також випадково може спрацювати опція великої люті, і усі сім автомобілів будуть знищено. Далі слід вибрати один з 3 вертольотів для атаки, від вибору залежить коефіцієнт (х2, х3, х5). Загальна вигода, отримана в раунді, множитиметься на це значення.

Сейчай выигрывают

Diana*** cейчас
выигрывает 553 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 760 грн
Do*** cейчас
выигрывает 907 грн
Anaya*** cейчас
выигрывает 150 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 297 грн
Kera*** cейчас
выигрывает 54 грн
Thorga*** cейчас
выигрывает 806 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 42 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 702 грн
Dela*** cейчас
выигрывает 9 грн
Da*** cейчас
выигрывает 989 грн
Sha*** cейчас
выигрывает 693 грн
Mave*** cейчас
выигрывает 542 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 996 грн
Um*** cейчас
выигрывает 139 грн
Скачать