Вход

Ігровий автомат Thunderstruck II

Играть на деньги
Виробник Microgaming
Рік випуску 2010
Барабани 5
Лінії 20
RTP 96,65%
Спецсимволи Вайлд, Бонус
Додаткові раунди Тематичні фріспіни

Онлайн-слот Thunderstruck II входить в колекцію кращих ігор компанії Microgaming. Його презентація відбулася в травні 2010 року. На нашому порталі можна у будь-який момент запустити цей і багато інших слоти в Україні.

Особливості автомата

Тематика відеослота Удар Грому 2 присвячена скандинавській міфології. Ігрове поле виконане у форматі 5х3. Перед початком гри геймер самостійно повинен визначитися з розмірами оптимальних ставок. На спін можна виставити 1-10 монет. Мінімальна вартість монети — 1 цент, а максимальна — 5 центів. Показник повернення виграшів (RTP) досягає 96,65%. Дисперсія і довжина циклу мають середні значення.

Якщо любіть пригодницькі сюжети, протестуйте ігровий автомат Creature From The Black Lagoon, присвячений однойменному фільму.

Символи і комбінації

Звичні активні лінії в азартному апараті Удар Грому 2 відсутні, тому призові поєднання вибудовуються хаотично 243 різними способами. Вже три-п’ять символів (рідше — два) принесуть грошовий приз відповідно до спеціальної таблиці виплат. Серед базових знаків найчастіше випадають номінали карт різної гідності. Серед більше оплачуваних зображень треба відмітити:

  • корабель (х15-х250);
  • веселкове королівство (х15-х300);
  • Валькірію (х20-х350);
  • Локі (х20-х400);
  • Одіна (х30-х450);
  • Тора (х30-х500).

Логотип гри — спеціальний Вайлд-знак. Він замінює інші елементи, добудовувавши призові поєднання і збільшуючи виграші по них в два рази. Дикий символ оплачується сам по собі і допомагає гравцеві отримати 75, 200 або 1 000 загальних ставок.

Молот з написом «Bonus» — це Скаттер. Після випадання в потрібній кількості він активує призову гру у вигляді чотирьох режимів безкоштовних обертань.

Бонусні раунди

Згідно з правилами бонусного раунду «Hall of Spins», кожен з богів окремо активує свою функцію фриспинов. Проходить це поступово, тому гравцеві треба підвищувати рівні для активації чергового раунду фри-вращений. Залежно від того, який бог з’явиться на екрані — Валькірія, Локи, Один або Тор, можна виграти 10, 15, 20 або 25 безкоштовних обертань відповідно з множником х5.

Після активації призової опції «WildStorm Feature» на екрані у випадковому порядку почнуть з’являтися Вайлды, збільшуючи шанси на успіх.

Онлайн-апарат Thunderstruck II допоможе виграти до 1 000 загальних ставок, оскільки має високий показник RTP (96,65%) і декілька режимів з безкоштовними спинами. Грати пропонується в ручному або автоматичному режимі на вибір після виставляння ставок і визначення кількості автоспінів.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Landa*** cейчас
выигрывает 688 грн
Balla*** cейчас
выигрывает 777 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 470 грн
Um*** cейчас
выигрывает 790 грн
Landa*** cейчас
выигрывает 515 грн
Co*** cейчас
выигрывает 88 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 197 грн
Mora*** cейчас
выигрывает 594 грн
Ka*** cейчас
выигрывает 132 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 524 грн
Agama*** cейчас
выигрывает 269 грн
Ka*** cейчас
выигрывает 635 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 107 грн
Sa*** cейчас
выигрывает 895 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 185 грн
Скачать