» Установка Torrent Stream

Установка Torrent Stream

Torrent Stream - інноваційна медіа-платформа нового покоління, яка відкриє для вас новий високоякісний рівень мультимедійного простору в мережі Інтернет.

Повний комплект поставки ПО Torrent Stream містить:

 1. TS Engine - основний програмний продукт (модуль керування мультимедійними потоками);
 2. TS Player - десктопна версія мультимедійного плеєра (модифікована і вдосконалена версія плеєра VLC);
 3. TS P2P Multimedia Plug-in - плагін для браузера (побудований на базі VLC Plug-in). Забезпечує роботу веб-плеєрів на сайтах;
 4. Magic Player - Додаткове розширення для браузерів Mozilla Firefox і Google Chrome (розширює мультимедійні можливості багатьох популярних сайтів). До інформації: Версія для веб-браузера Опера встановлюється отдельна і не йде в комплекті інсталятора.

  Розробник: AceStream

  Інсталяція / Установка

  Останню версію Torrent Stream Ви завжди можете скачати на офіційному сайті разработчкіа http://acestream.org/

  Завантажити Torrent Stream

  Встановити TS не складніше, ніж встановити яку іншу програму. Майстер установки задасть всі необхідні питання, можете залишити всі значення "за замовчуванням".

 5. Установка Torrent Stream. Вибір мови

 6. Установка Torrent Stream. Ліцензійна соглашеніе Установка Torrent Stream. Вибір компонентов

  Папка кешу необхідна для тимчасового зберігання фрагментів трансляцій. Для зберігання файлів використовується визначене в установках TS обсяг дискового простору. Якщо обсяг файлів перевищує заданий, файли видаляються автоматично.

 7. Установка Torrent Stream. Вибір папки кеша Установка Torrent Stream. Копіювання файлов Установка Torrent Stream. Закінчення установкі

  Установка закінчена. Подивіться будь-яку трансляцію на цьому сайті. Якщо після установки замість трансляції Ви бачите повідомлення "У Вас не встановлений Magic Player ..." - Перезавантажте комп'ютер.

  Опції і налаштування

  Для налаштування TS використовуйте меню "Options" / "Опції". Щоб відкрити меню опції, наведіть курсор на значок «Torrent Streаm», який розміщений в системному треї (при запущеній програмі) і зробивши клік правою кнопкою, виберіть "Options" / "Опції".

 8. Torrent Stream в трее

  Опції TS Engine:

 9. Опціі Torrent Stream

  «Включити програвання розважальних роликів під час пребуферізаціі» - ця опція допоможе вам приємно скоротати час очікування пребуферізаціі, запускаючи в цей проміжок часу програвання анонсів нових фільмів та ін розважального контенту. Увага! Це не рекламні покази і для них буде доступна функція перемотування, якщо ви захочете їх пропускати чи відключати коли побачите що пребуферізація вже завершилася. І найголовніше, - ці покази ні в якому разі вам ні на секунду не збільшать час пребуферізаціі, і в той же час цим ви допомагаєте проекту Torrent Stream!

  «Починати програвання тільки при достатній швидкості» - якщо швидкість завантаження нижче бітрейта відтвореного файлу, то програвання почнеться тоді, коли обсяг сформованого кеша і швидкість завантаження дозволять програвати файл без переривань на буферизацію.

  «Автоматично обмежувати швидкість завантаження» - в автоматичному режимі швидкість завантаження не буде перевищувати швидкості бітрейта з надбавочним коефіцієнтом 1,3 (бітрейт х 1,3).

  «Буфер VOD, з» - Розмір буфера в секундах для VOD. При довгої буферизації потрібно збільшити розмір буфера. Оптимальне значення 10 секунд для швидкісних лілій Інтернет і 20-40 секунд для повільних ліній.

  «Буфер Live, з» - Розмір буфера в секундах для VOD. При довгої буферизації потрібно збільшити розмір буфера. Оптимальне значення 10 секунд для швидкісних лілій Інтернет і 20-40 секунд для повільних ліній.

  «Обсяг дискового кеша» - Дозволяє призначити максимальний обсяг дискового простору, який ви готові виділити для тимчасового кешування мультимедійних даних. У разі досягнення ліміту об'єму кеша, файли з нього будуть частково віддалятися, звільняючи місце для кешування програється файлу.

  «Максимальна швидкість завантаження» - встановлює обмеження на швидкість завантаження мультимедійних даних від інших користувачів.

  «Максимальна швидкість віддачі» - встановлює обмеження на швидкість потокової віддачі мультимедійних даних іншим користувачам.

  «Папка Кеша» - вказує на директорію папки, використовувану для тимчасового кешування мультимедійних даних.

  «Логін / Пароль» - поля введення користувача даних у системі Torrent Stream. Використовується для активації додаткових функцій.

  Увага! На весь час тестування порталу "Торрент-ТВ" Логін і Прароль необхідно встановити в «test» (малими літерами)!

  Розширені опції TS

 10. Расшіренние опції Torrent Stream

  «Порт» - порт для роботи Torrent Stream.

  «Загальне максимальну кількість з'єднань» - залиште за замовчуванням - "200".

  «Максимальна кількість з'єднань на потік» - залиште значення за замовчуванням - "50".

  Налаштування TS Player здійснюється у відповідність з настройками оригінальної програми, а саме плеєра VLC. Детальну інформацію дивіться на сайті розробника VideoLAN.

  Більшість налаштувань TS Player синхронізоване з настройками TS P2P Multimedia Plug-in. Це означає, наприклад, що якщо ви захочете включити підтримку апаратного прискорення для веб-плеєрів, то вам достатньо буде встановити цю настройку в десктопної версії плеєра, і вона також буде працювати і для веб-плеєрів.

  Увага! Щоб налаштування для TS P2P Multimedia Plug-in вступили в силу, необхідно буде після їхнього включення перезавантажити веб-браузер!