Вход

Ігровий автомат Wild Catch

Wild Catch
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2013
Барабанів 5
Лінії 243
RTP 95.52%
Спецсимволи Вайлд
Додаткові раунди так

Wild Catch відразу виділяється нестандартним числом елементів в стовпцях (по 5). Релиз апарату від Microgaming відбувся в 2013 році. На нім розігрується 3 джекпота, генеруються суми до 9000 ставок. Також актуальні призові механіки, включаючи додавання нових символів замість комбінацій, що зіграли. Спробувати слот-машину з сюжетом про риболовлю пропонується безкоштовно на нашому сайті. Після чого можна поповнити ігрові автомати і приступити до реальних ставок.

Особливості автомата

У ігрового симулятора дисплей 5х5. Сюжет — риболовля на гірській річці. Головними героями виступають прості рибалки, які зображені на символіці машини. Особливість їх хобі — лов не лише великої річкової риби, але і трофеїв з чистого золота. Такі знахідки вважаються найціннішими, і вони можуть запустити бонусний раунд. Приємна розслаблююча музика, шум води і цвірінькання птахів створюють атмосферу вікенду на природі.

Якщо бажаєте більше вражаючого гейминга, можете почати грати в Terminator 2 онлайн, присвячений легендарному фільму.

Символи і комбінації

Нагороди вважаються по 50 фіксованим лініям. Найцінніший елемент — золота рибка (Розкид). За 3-5 спецсимволів, незалежно від місця положення, можна отримати від 5 до 250 загальних ставок прибули. Максимальні виплати (у лінійних ставках) по простих символах дають набори з 5 копій:

  • рибалка в червоному — 10;
  • рибалка в синьому — 5;
  • пара рибалк — 4;
  • рибалка з вудкою у воді — 3;
  • дівчина на березі — 2,5.

Вайлды дуже часто з’являються цілими суцільними стовпцями. Гравець нерідко отримує за рахунок цієї властивості мульти-выигрыши. Випадкова функція Splashing Wild може перетворити увесь 2-й, 3-й або 4-й стовпець на суцільній Вайлд.

Заробіток за 1 спін збільшується також за рахунок механіки додавання ілюстрацій Rolling Spins. Копії картинок, які вже сформували набір з виплатою — зникають. Інші елементи опускаються вниз, а згори досипаються нові. Коли етап оновлення символів Rolling Spins завершений, для гравця може розігруватися 3 варіанти джекпота : золотий — х2000, срібний, — х100, бронзовий, — х10.

Бонусні раунди

При появі трьох Розкидів перед користувачем відкривається бонусна гра. У міру використання автомата, можна відкривати нові варіанти наборів фриспинов. Спочатку користувачеві дається 15 FS із зростанням множника нагород до х10. Після 5-го випадкового повторення раунду вже з’являються інші умови: 10 FS з множенням до х15. Після 10-го — набір з 5 FS із зростанням до х25. Чим менше в наборі призових обертань, тим частіше попадаються Wild.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Dagda*** cейчас
выигрывает 588 грн
Sha*** cейчас
выигрывает 154 грн
Centri*** cейчас
выигрывает 232 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 586 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 695 грн
Buri*** cейчас
выигрывает 644 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 277 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 935 грн
Mave*** cейчас
выигрывает 36 грн
Centri*** cейчас
выигрывает 826 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 58 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 354 грн
Na*** cейчас
выигрывает 295 грн
Ni*** cейчас
выигрывает 648 грн
Nuada*** cейчас
выигрывает 467 грн
Скачать