Вход

Ігровий автомат Win Sum Dim Sum

Win Sum Dim Sum
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2016
Барабанів 5
Лінії 3
RTP від 96% до 98%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Симулятор Win Sum Dim Sum був випущений в 2016 році. У гру з простими правилами розробники з Microgaming внесли 2 ключових особливості: розширення Вайлда на центральних котушках і запуск 15 фриспинов. Ці властивості забезпечили високий рівень RTP симулятора — від 96% до 98% за різними оцінками. У нас на сайті на відеослоті можна запустити цю гру і багато інших автомати онлайн України, вибравши відповідний режим.

Особливості автомата

Дим-Сум – це страви китайської кухні, на честь яких названий відеослот. Легкі закуски у вигляді рулетів або загорнутих в тісто м’ясних, грибних і рисових порцій, невеликі пиріжки і інша випічка. Традиційно усе це подається до столу разом з чаєм пуер.

На апараті з простою схемою 5х3 вдалося відтворити меню поширених закусок китайського ресторану. При цьому слот виглядає дуже просто: картинки розміщені на білому фоні, спрацьовує анімація спінів і немає складних ефектів або тривимірної графіки. Звуки під час гри нагадують шум звичайного наземного емулятора в ігорному закладі.

Якщо любите не лише готувати, але і добувати інгредієнти самостійно, рекомендуємо грати в Wild Catch онлайн.

Символи і комбінації

У апарату 2 спецсимволи і 9 простих елементів. Комбінації повтори зліва направо зараховуються у тому випадку, якщо вони співпадають з призовими лініями і йдуть підряд. Всього передбачені 9 ліній. Загальна ставка варіюється від 0,18 до 0,90. Найбільшу вигоду приносять призові комбінації по 5 копій:

  • Вайлд з ігровим логотипом – 10 000;
  • класичний дим торб – 1000;
  • лотос-рис – 750;
  • курячі ніжки – 400;
  • шао травень – 250.

Вайлд може розширюватися на увесь центральний стовпець під час основної гри або на увесь 2-й, 3-й або 4-й стовпець під час фриспинов. По Розкидах виплати формуються як множення загальної ставки на коефіцієнт (від х2 до х100).

Бонусні раунди

Три і більше ілюстрацій з чайником заварки і чашкою стартую 15 FS. Спеціальні ілюстрації можуть знаходиться у будь-яких місцях екрану. Призовий етап стартує на тій ставці, яка була у момент випадання Розкидів. Правила ті ж, тільки з поширенням особливих властивостей Wild на усі центральні барабани. Допускається перезапуск Free Spins: можна запрацювати знову 15 FS при випадковому випаданні від трьох Scatter.

Сейчай выигрывают

Sira*** cейчас
выигрывает 885 грн
Bu*** cейчас
выигрывает 728 грн
Kele*** cейчас
выигрывает 279 грн
Sa*** cейчас
выигрывает 206 грн
Buza*** cейчас
выигрывает 329 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 79 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 105 грн
Lai*** cейчас
выигрывает 857 грн
Anara*** cейчас
выигрывает 679 грн
Ni*** cейчас
выигрывает 424 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 535 грн
Au*** cейчас
выигрывает 67 грн
Da*** cейчас
выигрывает 319 грн
Saithi*** cейчас
выигрывает 637 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 490 грн
Скачать