» Як це працює?

Як це працює?

Портал "Перше українське торрент телебачення" працює по торрент-технології, поширеній в інтернеті на торрент-трекерах. Принципи роботи аналогічні торрент-трекерів. Один з користувачів створює торрент-файл і завантажує його на торрент-трекер. Ви завантажуєте torrent-файл і запускаєте завантаження цього файлу спеціальною програмою (торрент-клієнтом). На цьому порталі використовується клієнт "Torrent Stream", торрент-файли розміщують самі користувачі, що організують онлайн-трансляції, самі torrent-файли знаходяться усередині сайту на сторінках перегляду трансляцій, а файлами є живі потоки (трансляції), трансляції знову ж відображаються на плеєрі на сторінках порталу. Сам портал "Перше українське торрент телебачення" є торрент-трекером, який призначений для онлайн-трансляцій.

Обмін файлами (даними) в торрент-мережах відбувається між клієнтами, завдяки чому досягаються більш високі швидкості завантаження і значно підвищується надійність доставки даних. При закачуванні даних ви бачите відразу кілька бенкетів (інших користувачів) і виробляєте завантаження з декількох джерел одночасно. Кожен раз, коли ви завантажуєте дані Ви самі стаєте "Сервером" і інші користувачі, які звертаються до цих даних отримують їх і від Вас в тому числі!

Кажучи іншими словами, коли Ви дивитеся онлайн-трансляцію ви отримуєте дані одночасно з декількох джерел (Від тих хто дивиться цю трансляцію в даний момент часу). Точно також, інші користувачі, які дивляться цю трансляцію отримують потік в тому числі і від Вас. Як працює Torrent Stream

У підсумку, всі хто бере участь у процесі перегляду-віддачі потоків отримують кращу технологію для доставки відеоконтенту. Трансляція не залежить від завантаженості сервера і каналів до цього сервера. Для здійснення трансляцій не потрібно ніякого додаткового обладнання і високих швидкостей Інтернет.

Відповідно, щоб технологія працювала, необхідно якомога більшу кількості глядачів, які в будь-який час доби будуть дивитися різні канали. Чим більше глядачів дивиться трансляцію, тим краще вона працює!