» Як дивитися торрент телебачення?

Як дивитися торрент телебачення?

Для перегляду онлайн ТБ через веб-плеєр Вам необхідно:

 1. OC Windows та наявність браузера Internet Explorer або Mozilla Firefox або Google Chrome або Opera;
 2. Встановити плагін Torrent Stream;
 3. Перезапустити браузер.

  Останню версію Torrent Stream Ви завжди можете скачати на офіційному сайті розробника
  http://torrentstream.org

  Завантажити з дзеркала # 1

  Завантажити з дзеркала # 2

  Завантажити Torrent Stream

  Увага! Під час установки плагіна обов'язково встановіть директорію, для завантаження відео, так як за замовчуванням стоїть диск: "З", а переглядаються вами відео буде автоматично завантажуватися в зазначену при установці директорію. Директорію для установки самого плагіна, рекомендується залишити без зміни.

  Після установки плагіна необхідно перезапустити браузер! У рідкісних випадках вимагається перезавантаження комп'ютера!

  Перегляд онлайн-ТБ трансляції почнеться тільки після натискання на кнопку "Плей" і після 100% буферизації!

  Увага! У разі якщо в процесі перегляду онлайн-торрент трансляції Ви спостерігаєте повну зупинку зображення і початок процесу буферизації - рекомендуємо підвищити розмір буфера Live. Для цього на значку Torrent Stream в треї натисніть праву кнопку миші, в меню виберіть пункт меню "Параметри ...", введіть бажаний розмір буфера Live в секундах у відповідне поле. Не рекомендуємо встановлювати буфер менше 10 секунд і більше 60.

  Увага! На час тестування трансляцій на сайті "Першого торрент телебачення" необхідно, щоб в настройках Torrent Stream було вказано "Логін" і "Пароль" test Не змінюйте ці значення після реєстрації на порталі. Після закінчення тестування ми повідомимо Вам додатково ваші ім'я користувача та пароль для плагіна TS! Для того, щоб перевірити поточні значення імені користувача і пароль - виберіть пункт меню "Опції ..." і подивіться значення полів "Ім'я користувача" та "Пароль".

  Концепція цього плагіна, підтримує основну ідеологію Р2Р і в опціях плагіна для цього передбачений параметр визначення швидкості відправки / роздачі. Відправка відео підтримується як під час перегляду трансляції, якщо у вас вільний інтернет-канал, так і після, якщо примусово не відключати плагін.

  Якщо у Вас залишаються питання щодо встановлення Torrent Stream клієнта - зверніться в розділ " Установка Torrent Stream ".