Звезда Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Звезда онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися Звезда онлайн торрент тб

Смотреть Звезда онлайн торрент тв

дивитися канал Звезда онлайн торрент тб
- Д/с "Перелом. Хроника Победы".
- Информационно-развлекательная программа "Сегодня утром".
- Д/ф "Авианесущие корабли Советского Cоюза", 1 с.
- Новости.
- Х/ф "Ворота в небо", 1 ч.
- Военные новости.
- Х/ф "Ворота в небо", 2 ч.
- Т/с "На углу, у Патриарших 4", 1 и 2 с.
- Новости.
- Т/с "На углу, у Патриарших 4", 2 и 3 с.
- Военные новости.
- Т/с "На углу, у Патриарших 4", 3-6 с.
- Новости.
- Д/ф "Ставка", 3 с. "Перелом".
- Премьера. "Последний день". Игорь Кваша.
- "Специальный репортаж". "Сирия. Химия войны и мира".
- Премьера. Д/с "Секретная папка".
- Премьера. Ток-шоу "Процесс".
- Новости.
- Премьера. Д/с "Легенды советского сыска".
- Премьера. "Звезда на "Звезде" с Леонидом Якубовичем.
- Х/ф "В моей смерти прошу винить Клаву К.".
- Х/ф "Улица младшего сына".
- Х/ф "Мама, я жив".
7
1175
Просимо поділитися лінком на канал через соціальні мережі! Завчасно дякуємо!
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Телеканал ЗВЕЗДА почав своє мовлення у 2005 році. Майже відразу йому вдалося зайняти свою нішу серед десятків конкурентів і запропонувати глядачеві абсолютно новий продукт. Основну частину телевізійного ефіру складають інформаційні та аналітичні передачі, присвячені історії та актуальних проблем російської армії, а також політичного і культурного життя країни та світу. У сітці мовлення присутні пізнавальні кінофільми та цикли про знаменні битвах минулого, великих полководців, історії військового костюма, стрілецької зброї та авіаційної техніки. Увазі глядачів пропонуються фільми та серіали з «золотого фонду» вітчизняного і зарубіжного кіно.

Відмінна риса телеканалу - поєднання документалістики та художнього кінопоказу з якісним інформаційним мовленням. Незважаючи на жорстку конкуренцію інформаційних програм на російському телебаченні, новини «Зірки» мають очевидний успіх: за три роки показники програми «Новини дня» збільшилися в п'ять (!) Разів. Власні кореспонденти телеканалу працюють у всіх країнах світу, включаючи «гарячі точки». Підсумком їх праці стають прямі включення, власні репортажі, а також документальні фільми про найпомітніші події.

Ядро аудиторії телеканалу ЗВЕЗДА - чоловіки у віці 25-60 років, що приносять основний дохід сім'ї. Люди думаючі, які цікавляться, схильні до пізнання, які цінують гармонію, благополуччя і комфорт. В основному програмна політика телеканалу спрямована на задоволення смаку саме цієї частини аудиторії. Хоча серед глядачів ЗІРКИ є і жінки, і діти.

Телеканал ЗВЕЗДА віщає в 1630 населених пунктах в 79 суб'єктах Російської Федерації. Потенційна аудиторія складає більше 64 мільйона чоловік - це практично половина населення Росії.

Радіо ЗВЕЗДА почало мовлення в 2005 році. ЗВЕЗДА - це сучасна музично-розмовна радіостанція, яка надає особливого значення патріотичної та військової тематики. В ефірі лунають інформаційно-пізнавальні програми, історичні аудіокниги, музика 80x-90x років, регулярні випуски новин. Радіо ЗВЕЗДА слухають в 13 регіонах Росії.

Унікальними проектами Радіо ЗВЕЗДА є цикли пізнавальних програм власного виробництва, тематично пов'язаних з історією Росії, краєзнавством, армією.

Радіо ЗВЕЗДА - єдина російська радіостанція, у вечірньому і нічному ефірі якої можна почути читання книг: в програмах «Час короткого оповідання» та «Нічна радіокніга» звучать історичні та пригодницькі романи, гумористичні оповідання, фронтові повісті, класика російської та зарубіжної літератури.

Цільова аудиторія Радіо ЗВЕЗДА - працюючі городяни-чоловіки у віці від 30 років, сімейні люди: склалися, самостійні й допитливі.

Дивития онлайн телевізійний канал Звезда пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Звезда прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв