» » ТРК Україна

ТРК Україна Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу ТРК Україна онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися ТРК Україна онлайн торрент тб

Смотреть ТРК Украина онлайн торрент тв

дивитися канал ТРК Украина онлайн торрент тб
- Агенти справедливості.
- События.
- Ранок з "Україною".
- События.
- Ранок з "Україною".
- События.
- Зірковий шлях.
- Реальна містика.
- Прем’єра. Т/с "Черговий лікар", 25 і 26 с.
- Т/с "Просте життя", 1 і 2 с.
- События.
- Т/с "Просте життя", 2 с.
- Т/с "Адвокат".
- Прем’єра. Т/с "Не зарікайся", 97 с.
- События.
- Ток-шоу "Говорить Україна".
- Т/с "Просте життя", 3 і 4 с.
- События дня.
- Т/с "CSI: Місце злочину - Маямі".
- Х/ф "Парк Юрського періоду 2: Загублений світ".
- События.
- Зірковий шлях.
- Т/с "Не зарікайся", 97 с.
7
12083
Просимо поділитися лінком на канал через соціальні мережі! Завчасно дякуємо!
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Загальнонаціональний телеканал "Україна" п'ятий рік поспіль підтверджує свій статус каналу, що розвивається найбільш динамічно. За останні 5 років (2008-2012) канал "Україна" - єдиний з ТОП-6 каналів, який показав безпрецедентне зростання частки в 14% по аудиторії 18-54*.

Дані дослідження телевізійної аудиторії демонструють загальне зростання телеперегляду у країні. При тому, що активність телеперегляду більш зрілих глядачів (35-54 роки) в останні два роки залишається майже незмінною (вклад цієї аудиторії в загальну телеаудиторію склав 32,17% в 2012 проти 32,29% у 2011 році), істотне збільшення у каналу "Україна" аудиторії 18-54 свідчить про те, що телеканал привертає все більше глядачів, цікавих рекламодавцям.

У 2012 у порівнянні з 2011 роком зросли ключові показники каналу "Україна":

• На 4% збільшені показники по "комерційній" глядацькій аудиторії 18-54, і це найкращий результат серед ТОП-6 каналів країни. За цією аудиторією канал "Україна" досяг частки - 9,17%* і рейтингу - 1,27%*.

• На 5% зросли показники по аудиторії 18+, і це єдиний позитивний результат серед ТОП-6 каналів за даною аудиторією. Тут частка каналу "Україна" склала 11,91%**, а рейтинг 1,88%**.

• Істотно збільшилася частка перегляду каналу за аудиторією 18-54 у прайм-таймі: на 9%* у будні й на 6% * у цілому.

* Розрахунок показників здійснений для населення віком 18-54 роки, "міста 50 тис. осіб +".
** Розрахунок показників здійснений для населення віком 18+, "міста 50 тис. осіб +".
Дослідження телевізійної аудиторії здійснюють GfK Ukraine та "Комунікаційний альянс", дані надані телеканалом "Україна". Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK.
*** Дані дослідження показують, що сумарні показники телеперегляду каналу "Україна" в першому і другому півріччі 2012 р. практично однакові - 9,13% проти 9,21%. Це свідчить про те, що аудиторія, залучена на канал під час трансляції ЄВРО-2012, продовжила телеперегляд на телеканалі в наступний період. У грудні 2012 року канал "Україна" зумів показати середній рейтинг 1,41% - показник телеперегляду червня 2012 (місяця трансляцій ЄВРО-2012).

Дивития онлайн телевізійний канал ТРК Україна пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал ТРК Украина прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв