» » Новий канал

Новий канал Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Новий канал онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися Новий канал онлайн торрент тб

Смотреть Новый канал онлайн торрент тв

дивитися канал Новый канал онлайн торрент тб
- Х/ф "Яма".
- Абзац!
- Ревізор, 5 сезон. Чорнобиль.
- Х/ф "Штучний розум".
- Т/с "Секретні матеріали", 10 сезон, 1 с.
- Хвилина мовчання.
- Т/с "Секретні матеріали", 10 сезон, 2-6 с.
- Від пацанки до панянки, 2 сезон, 9 еп.
- Абзац!
- Прем’єра. Від пацанки до панянки, 2 сезон, 10 еп.
- Прем’єра. Київ вдень та вночі, 3 сезон, 14 еп.
- Х/ф "Час розплати".
- Х/ф "Щоденники Чорнобиля".
- Х/ф "Ватиканські записи".
- Служба розшуку дітей.
- Зона ночі.
8
2569
Просимо поділитися лінком на канал через соціальні мережі! Завчасно дякуємо!
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
«Новий канал» (укр. Новий канал) - український загальнонаціональний телевізійний канал.

Почав мовлення 27 лютого 1998 року, але днем ​​народження каналу вважається 15 липня 1998 року - дата першого прямого ефіру, який вели Лідія Таран і Анастасія Образцова. Спочатку це був міський канал, розповідаючи тільки в Києві. А з 1999 року - ще в шести обласних центрах України, з 2000 року мовлення проводилося вже в 17 великих містах України. 20 грудня 2000 почав супутникове мовлення. З перших днів позиціонує себе як телеканал для "молодих людей від 14 до 30 років з активною життєвою позицією, постійно цікавляться чимось новим, вільних від консервативних поглядів, люблять життя у всіх її проявах."

Входить у найбільшу українську незалежну медійну компанію StarLightMedia.

В ефірі каналу велику кількість фільмів, телесеріалів, мультфільмів і розважальних шоу. Цільова аудиторія: всі від 14 до 49 років у містах з населенням 50 тис. +. У 2012-му році Новий канал став лідером України по аудиторії 14-25 років, середня частка Нового каналу по даній цільовій групі за рік склала 12,52% (панель GfK Ukraine 50 тис. +).

З позиціонування каналу: "Ми - улюблений канал молодий України. Життя без драми. Ми гарантуємо веселий настрій" ТУТ ВЕСЕЛО!

Дивития онлайн телевізійний канал Новий канал пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Новый канал прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв