НТН Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу НТН онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися НТН онлайн торрент тб

Смотреть НТН онлайн торрент тв

дивитися канал НТН онлайн торрент тб
- Т/с "Кулагін та партнери".
- Х/ф "Чекайте на зв’язкового".
- "Свідок".
- Х/ф "Товариш генерал".
- "Кримінальні справи".
- "Легенди карного розшуку".
- "Свідок".
- "Легенди карного розшуку".
- Т/с "Гаваї 5.0", 6 сезон, 13 і 14 с.
- Т/с "Суто англійські вбивства", 13 сезон, 11 і 12 с.
- "Свідок".
- Т/с "Кулагін та партнери".
- "Жорстокий спорт". Бої без правил.
- Змішані єдиноборства. Міжнародний турнір WWFC 9. Пряма трансляція.
- Т/с "Суто англійські вбивства", 14 сезон, 11 і 12 с.
- "Свідок".
- "Випадковий свідок".
- "Речовий доказ".
- "Легенди бандитської Одеси".
- "Правда життя. Професії".
8
1506
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
В українському ефірі телеканал НТН з’явився 1 листопада 2004 року.
НТН – це телеканал загальноформатного мовлення. Аудиторія – чоловіки та жінки у віці 18-54 років, ядро аудиторії – чоловіки 35+.
Впевнений ефірний прийом телеканалу поширюється на більшу частину України - технічне покриття НТН складає 88,3%. Це 88 міст з кількістю населення більше 50 тис. чоловік. В 83 містах України програми телеканалу входять до пакетів кабельних операторів. Трансляція телеканалу цілодобова.

Наприкінці 2007 року телеканал НТН увійшов до групи каналів "Інтер"

Генеральний директор – Інна Філіппова

Генеральний продюсер – Гліб Корнілов

Виконавчий продюсер – Олександр Мельничук

За 5 років своєї діяльності телеканал НТН чотири рази отримував вищу нагороду в сфері української журналістики "Золоте перо" - в 2005 році телеканал отримав найвищу премію за створення інформаційної програми "Вчасно", а в 2007 - за найкращу телевізійну програму на правоохоронну тематику - проект "Свідок" та за авторську програму Л.Харів "Особистий погляд". В 2008 році програма "Свідок" знову стала лауреатом цього ж конкурсу.

Журналістам "Свідку" належить і перемога на Міжнародному конкурсі телевізійних програм з правової тематики "Золотий Георгій" - у 2006 та 2008 роках вони ставали лауреатами цього конкурсу.

Відзнака МВС України "Ярослав Мудрий" І та ІІ ступенів стала оцінкою роботи творчого колективу у 2007 та 2008 роках.

Окремі журналісти та керівники програми були відзначені за свою високопрофесійну роботу керівництвом Державної податкової адміністрації, Управління по боротьбі з організованою злочинністю, дипломами МНС та Служби безпеки України.

Дивития онлайн телевізійний канал НТН пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал НТН прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв