Дісней Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Дісней онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Дісней онлайн торрент тб

Смотреть Дисней онлайн торрент тв

дивитися канал Дисней онлайн торрент тб
9
4
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Канал Disney — розважальний телеканал для всієї сім'ї, який розпочав ефірне мовлення в Росії 31 грудня 2011 року.

Телеканал пропонує російським глядачам якісні розважальні програми для всієї сім'ї, в тому числі вироблені компанією Disney в Росії.

У сітці мовлення Каналу Disney — повнометражні мультфільми, художні та анімаційні серіали, класична анімація Disney, оригінальне кіно Каналу Disney, а також передачі російського виробництва, такі як, програма для глядачів різного віку про моду і стиль життя «Правила стиля», ігрові шоу для всієї родини «Это мой ребенок?!» і «Большие семейные игры», програма «Это моя комната» про ремонт в дитячій і «Мама на 5+» про секрети виховання дітей.

В рамках лінійки «Велика анімація в 19:30» глядачі Каналу Disney можуть щодня дивитися кращі повнометражні анімаційні фільми.

Для самих маленьких телеглядачів у ранковому ефірі телеканалу передбачена весела пізнавальна рубрика «Узнавайка». До неї увійшли такі мультсеріали, як «Джейк и пираты Нетландии», «София Прекрасная», «Доктор Плюшева», «Майлз с другой планеты» та інші.

Дивития онлайн телевізійний канал Дісней пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Дисней прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв