TV 1000 Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу TV 1000 онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися TV 1000 онлайн торрент тб

Смотреть TV 1000 онлайн торрент тв

дивитися канал TV 1000 онлайн торрент тб
- Х/ф "Легенды осени".
- Х/ф "Гонка".
- Х/ф "Малавита".
- Х/ф "Голубая лагуна".
- Х/ф "Возвращение в Голубую лагуну".
- Х/ф "Ангелы Чарли".
- Премьера. Х/ф "Ангелы Чарли: Только вперед".
- Х/ф "Академия вампиров".
- Х/ф "Ночной поезд до Лиссабона".
- Х/ф "К чему-то прекрасному".
- Х/ф "Кит".
7
1319
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Lena

6 червня 2015 18:58 Lena

Прекрасный канал, огромное спасибо!:)

Кращий канал для кіноманів! Зарубіжні фільми лідери касових зборів і кінопрокату.

Ви любите проводити вечір перед телевізором всією сім'єю? Розбираєтеся в кінематографі, або просто з задоволенням дивитеся якісні фільми світових кіностудій?

Тоді TV1000 - це канал саме для Вас! 500 найбільш рейтингових фільмів на рік - від класики Хічкока і Ларса фон Трієра до кінохітів останніх років.

Лауреати і номінанти премій Оскар, призери престижних кінофестивалів у Каннах, Венеції та Празі - все це знаходиться від Вас на відстані пульта телевізора.

Сітка мовлення TV1000 складена таким чином, щоб дати можливість насолодитися фільмами в будь-який час доби. TV1000 - це 24 години світових кіношедеврів.

Чого Ви не знайдете на каналі, так це реклами. Тому приготуйтеся до того, що Ви можете запланувати перегляд фільму, не перериваючись на рекламну паузу і не втрачаючи ідеї сюжету. Все буде відбуватися, як в кінотеатрі - цікавий фільм у зручний для Вас час, у відмінній якості і з хорошим звуком.

Саме ці якості роблять TV1000 найбільш популярним фільмовим каналом в Європі протягом 20 років, і найбільш затребуваним і рейтинговим кіноканали в Україні.

Джонні Депп, Бред Пітт, Джордж Клуні, Одрі Хепберн, Джулія Робертс та багато інших - тепер у Вас вдома з каналом TV1000!

Дивития онлайн телевізійний канал TV 1000 пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал TV 1000 прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв