Еврокіно Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Еврокіно онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Еврокіно онлайн торрент тб

Смотреть Еврокино онлайн торрент тв

дивитися канал Еврокино онлайн торрент тб
- Х/ф "Последняя любовь мистера Моргана".
- Х/ф "Черное золото".
- К/ф "Полет нa Луну".
- К/ф "Крушение".
- Х/ф "Феникс".
- Х/ф "Мой путь".
- Х/ф "Шпион, выйди вон!".
- Х/ф "Арестуйте меня".
- Х/ф "Белый Бог".
- Х/ф "Образцовые семьи".
8
1104
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
«Єврокіно» - лауреат національної премії «Золотий промінь 2011» в номінації «Відкриття року»

29 вересня 2011 в Москві в Кінотеатрі «Жовтень» відбулося вручення третьої Національної премії в області супутникового, кабельного та інтернет телебачення «Золотий промінь». Заслужена нагорода знайшла свого переможця - приз у номінації «Відкриття року» відзначив досягнення каналу «Єврокіно».

Журі премії «Золотий промінь», до складу якого увійшли метри журналістики та громадські діячі, серед яких Едуард Сагалаєв, Карен Шахназаров, Маргарита Симонян, Юрій Ніколаєв, Василь Кікнадзе та інші, оцінювали конкурсантів за п'ятьма критеріями: оригінальність ідеї каналу і способи її реалізації, різноманітність програмного наповнення, наявність програм власного виробництва, оформлення каналу, оцінка телеглядачів.

Сьогодні, перший російський канал європейського кіно зайняв свою нішу на ринку платного телебачення і зміцнив глядацький інтерес до європейського кіно. У новому сезоні «Єврокіно» пропонує глядачам більше 600 годин добірного європейського контенту, різноманітність тематичних показів, освітлення фестивалів та значущих подій в області європейського кінематографа.

Премія заснована в 2009 році Національною асоціацією телерадіомовників (НАТ). У 2011 році організаторами Премії спільно з НАТ стали Eutelsat Communications і НТВ-ПЛЮС. «Золотий промінь» - конкурс серед неефірних тематичних телеканалів, що транслюються на території Росії російською мовою виключно за допомогою супутникових, кабельних і інтернет операторів. Мета Премії «Золотий промінь» - визначати стандарти якості в області створення тематичних програм і каналів, а також сприятиме подальшому розвитку індустрії.

Дивития онлайн телевізійний канал Еврокіно пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Еврокино прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв