Дом кіно Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Дом кіно онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Дом кіно онлайн торрент тб

Смотреть Дом кино онлайн торрент тв

дивитися канал Дом кино онлайн торрент тб
- Х/ф "В бой идут одни "старики".
- Т/с "Штрафбат", 1-6 с.
- Т/с "Штрафбат", 7-11 с.
- Вечер вместе. Х/ф "Добровольцы".
- Вечер вместе. Х/ф "Чемпионы".
- Вечер вместе. Х/ф "Бой с тенью".
- Х/ф "По прозвищу "Зверь".
- Х/ф "Женя, Женечка и "Катюша".
- Х/ф "Рецепт её молодости".
- Х/ф "Ты у меня одна".
8
1120
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
djgidro

29 серпня 2016 19:52 djgidro

<,Бомба

Дом кіно - канал для справжніх цінителів вітчизняного кінематографа.

Цілодобово в бездоганній якості для глядачів по всьому світу - кращі фільми відомих російських режисерів, блокбастери, картини-призери престижних кінофестивалів, класика вітчизняного кінематографа, нове авторське кіно, а також найсвіжіші серіали.

Унікальна пропозиція від Будинку кіно - тематичні ретроспективи фільмів, що збирають біля екранів чималу аудиторію цінителів кіномистецтва. Також на каналі можна побачити фільми, приурочені до днів народження, творчим ювілеям знаменитих акторів, режисерів і сценаристів, чиї імена назавжди увійшли в історію російського кінематографа.

Щорічно канал пропонує десятки кіноновинок, багато з яких з'являються на телеекрані вперше, задовго до прем'єри на федеральних каналах.

Канал «Будинок кіно» є володарем двох Національних премій в галузі багатоканального цифрового телебачення "Велика цифра» в номінації «Фільмовий канал». У 2010 році премія була вручена за підсумками глядацького голосування, в 2012 - у відповідності з рішенням професійного журі. У вересні 2011 року Будинок кіно став лауреатом премії в області супутникового, кабельного та інтернет телебачення «Золотий промінь» в номінації «Телеканали: кіно та серіали».
Будинок кіно - 24 години безперервного кіновещанія.

Дивития онлайн телевізійний канал Дом кіно пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Дом кино прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв