Погода ТБ Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Погода ТБ онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися Погода ТБ онлайн торрент тб

Смотреть Погода ТВ онлайн торрент тв

дивитися канал Погода ТВ онлайн торрент тб
7
1200
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
ПОГОДА ТБ - перший професійний телеканал про погоду в Україні.

Телеканал народився 1 лютого 2010 року внаслідок співпраці метеорологів, тележурналістів і продюсерів. З першого дня мовлення на супутнику Sirius 4 телеканал розпочав підкорення одразу трьох частин світу - Європи, Азії, Африки. Телеканал швидко знайшов партнерів, зокрема в Болгарії, Єгипті та Туреччині.

Протягом першого року телеканал витримав мовлення без зривів, щодня виходив в ефір і жодного разу не підвів глядачів. Сьогодні ПОГОДА ТБ упевнено займає свою ланку на ринку погодного телебачення і розширює свій ефірний простір.

За рік існування ПОГОДА ТБ з'явився у 50 % українських телевізорів, підключених до кабельних мереж. Телеканал входить до найпопулярнішого в країні пакету цифрового телебачення оператора «Воля».

ПОГОДА ТБ уже сьогодні є одним з лідерів українського Indoor телебачення. Зокрема, телеканал є ексклюзивним партнером Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). У комплексі аеровокзалу триває цілодобова трансляція на 10 плазмових моніторах. Також ПОГОДА ТБ мовить у Міжнародному аеропорту «Бориспіль», у всіх залізничних вокзалах України, на платформах Київського Метрополітену, вуличних відео-моніторах, у торгівельно-розважальних і бізнес-центрах, кафе, ресторанах.

Лабораторії і телестудія телеканалу працюють без вихідних і перерв. Кожні чотири години у прямому ефірі оновлюються дані про температуру, опади, вологість повітря, тиск, вітер у кожному регіоні України та всьому світі.

Оперативно отримувати точні дані дозволяє перша та поки єдина в Україні числова модель прогнозу погоди, яка відповідає міжнародним критеріям системи RODOS (Realtime Online Decision Support system for nuclear emergency management - система аварійного реагування на ядерні аварії у режимі реального часу). Глядачі ПОГОДА ТБ заздалегідь обізнані, коли чекати на заморозки та снігопади, а при виході з дому беруть парасольку не про всяк випадок.

Крім прогнозу погоди, на телеканалі стартували унікальні тематичні проекти, жоден з яких не має аналогів на ТБ. Попереду - створення власних документальних фільмів.

ПОГОДА ТБ відкриває для українського телеглядача нові тенденції світового метеоінформаційного мовлення, за зразком американського The Weather Channel та німецького Wetter, проте на 100% телеканал залишається вітчизняним продуктом.

Дивития онлайн телевізійний канал Погода ТБ пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Погода ТВ прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв