TBI Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу TBI онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися TBI онлайн торрент тб

Смотреть TBI онлайн торрент тв

дивитися канал TBI онлайн торрент тб
8
1516
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Канал ТВі — Твій простір свободи

Телеканал ТВі з’явився в українському ефірі 17 березня 2008 року. На сьогодні технічне покриття телеканалу ТВі охоплює 60,5% населення міст України 50 000+ (за даними GFK-Ukraine, міста 50 000+) і 85% кабельних мереж України.

Сайт телеканалу ТВі створений з метою стати об’єднавчою платформою для всіх, хто мислить і цікавиться думками інших. Стрічка думок яскравих особистостей і репортажі про найважливіші події з усього світу розширюють світогляд глядача та дозволяють йому приймати більш зважені та доцільні рішення у повсякденному житті.

На сайті www.tvi.ua розміщують відеорепортажі не лише від журналістів телеканалу ТВі, а й від усіх свідків цікавих і значущих подій.

Ядро цільової аудиторії телеканалу ТВі – чоловіки віком від 25 до 55 років, що переймаються політичною ситуацією у країні та мають активну життєву позицію. Ці люди – рушії соціальних та політичних змін у країні, вони є лідерами думок для пасивної більшості громадян. Сайт телеканалу орієнтується на найбільш прогресивну частину цієї аудиторії – тих людей, які прагнуть отримувати соціально значиму інформацію з мережі інтернет.

Дивития онлайн телевізійний канал TBI пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал TBI прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв