QTV Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу QTV онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися QTV онлайн торрент тб

Смотреть QTV онлайн торрент тв

дивитися канал QTV онлайн торрент тб
- Хочу заміж.
- Телемагазин.
- Т/с "Коли ми вдома".
- Врятуйте нашу сім’ю.
- Слідство ведуть екстрасенси.
- Битва екстрасенсів.
- Ігронавти.
8
1461
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
QTV - український розважальний телеканал. Почав мовлення 1 вересня 2008 року під назвою «Куй ТБ». 22 лютого 2010 змінив назву на QTV.

Станом на початок 2012 року QTV - найбільший кабельний канал України. Ядро аудиторії QTV - чоловіки у віці 14-25 років. У 2012-му році частка QTV по даній цільовій групі склала 3,72% (панель GfK Ukraine 50 тис. +).

Наповнення каналу становлять: власна розробка про світ комп'ютерних баталій «Ігронавти», відомі мультфільми для сімейного перегляду і культові мультсеріали «Футурама», «Гріффіни», «Південний парк», «Губка Боб» та інші.

Дивития онлайн телевізійний канал QTV пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал QTV прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв