К2 Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу К2 онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися К2 онлайн торрент тб

Смотреть К2 онлайн торрент тв

дивитися канал К2 онлайн торрент тб
- Телеторгівля.
- Мультфільми.
- Школа доктора Комаровського.
- Люблю готувати.
- Зіркові долі.
- Один за 100 годин.
- Дачна відповідь.
- Дім на заздрість усім.
- Дачна відповідь.
- Удачний проект.
- Фазенда.
- Корисні поради.
- Позаочі.
- Своя роль.
- Все моє.
- Мультфільми.
6
2
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Телеканал К2 - жіночий канал, що динамічно розвивається та має цільову аудиторію "жінки 18-50 років". Канал позиціонує себе на українському телевізійному просторі як корисний та необхідний в усіх царинах життя жінки. Глядачами каналу є жінки з традиційними цінностями: сім'я, виховання та здоров'я дітей, здорове харчування, краса, мода, подорожі, відпочинок, культура, дім та затишок; вони романтичні та позитивні.

Ядром цільової аудиторії є молоді жінки віком 25-44 років. В цілому, вклад жіночої аудиторії в рейтинг телеканалу перевищує 68%.
Телеканал К2 - це справжній подарунок для жінок. Чого хоче жінка? К2 знає краще за всіх! Захоплюючі програми, кулінарні майстер-класи, ток-шоу, модні покази перенесуть Вас до світу почуттів, кохання, пристрасті та краси!

Легкий, емоційний та веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. К2 пропонує ціле сузір'я програм, які допоможуть добрим господиням приготувати вечерю, облаштувати домівку, дати раду з дітьми, при цьому виглядаючи на всі сто! К2 - телеканал для жінок, які прагнуть досягти успіху у житті. Будьмо гарними, здоровими та щасливими!

На каналі К2 відсутній негатив, він ідеальний для сімейного перегляду. Сітка мовлення побудована відповідно до біоритмів життя жінок.

Телеканал постійно розвивається і зростає. Ми відбираємо найкращі проекти та цікаві програми для своїх глядачів реалізовуючи всі мрії та побажання.

Технічне покриття Телеканалу К2 становить 69,4% території України.

Телеканал постійно розширює мережу мовлення, щоб бути ближче до глядачів, щоб кожен зміг побачити улюблений телеканал у себе вдома у відмінній якості.

Дивития онлайн телевізійний канал К2 пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал К2 прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв