РЕН ТВ Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу РЕН ТВ онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.


Йде завантаження, зачекайте...

Дивитися РЕН ТВ онлайн торрент тб

Смотреть РЕН ТВ онлайн торрент тв

дивитися канал РЕН ТВ онлайн торрент тб
- М/ф "Алеша Попович и Тугарин Змей".
- М/ф "Добрыня Никитич и Змей Горыныч".
- М/ф "Илья Муромец и Соловей-Разбойник".
- М/ф "Три богатыря и Шамаханская царица".
- М/ф "Три богатыря на дальних берегах".
- М/ф "Три богатыря: Ход конем".
- М/ф "Три богатыря и Морской царь".
- М/ф "Иван Царевич и Серый Волк".
- М/ф "Иван Царевич и Серый Волк 2".
- М/ф "Иван Царевич и Серый Волк 3".
- Премьера. "Добров в эфире". Информационно-аналитическая программа.
- Премьера. Телеверсия премии "Чартова дюжина 2018".
- "Военная тайна с Игорем Прокопенко".
8
1123
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
На сьогоднішній день медіахолдинг РЕН ТВ є одним з найбільших російських національних телемовників.

Під брендом REN-TV телекомпанія була заснована 1 січня 1991 року як незалежна виробляє компанія. Своєю першою програмою компанія вважає телепроект Ельдара Рязанова "Іронія долі, або з Різдвом Христовим", який вийшов в ефір 24 ​​грудня 1991 року на ОРТ. Цикли програм Ельдара Рязанова, телепроекти "До і після" Володимира Молчанова, "Щоб пам'ятали" Леоніда Філатова, "Поет в Росії більше, ніж поет" Євгена Євтушенка, "Конюшня Роста" Юрія Роста, "Характери" Сергія Доренка, "Білий папуга" з Юрієм Нікуліним, Григорієм Горіним і Аркадія Арканова, "Дог-шоу" Михайла Ширвіндта - ось далеко не повний перелік того, що було створено компанією в перші роки свого існування.

Протягом декількох років компанія продавала свої проекти на різні канали російського телебачення, де вони йшли в кращий час, збираючи хороші рейтинги. Виробництво розросталося, телепроектів стало стільки, що ними вже можна було б наповнити свій власний канал.

І в 1997 році REN TV створила нову загальнонаціональну телевізійну мережу і почала власне мовлення на всій території Росії. На канал прийшли нові люди: Дмитро Кисельов, Петро Федоров, Тетяна Ларіна, трохи пізніше - Ігор Прокопенко, Оксана Барковська, Марія Румянцева, Василь Стрельников та інші.

4 вересня 2006 телекомпанія продовжила мовлення під оновленим брендом - РЕН ТВ. А в якості телевізійного каналу РЕН ТВ почав своє мовлення 1 січня 1997 року. А вже в наступному році РЕН ТВ повновладно зміг заявити про себе, як про канал з інформаційним мовленням: 1 вересня 1998 стартував нині його флагманський телепроект - «Новини 24». У 2003 році до інформаційної команді телеканалу приєдналася журналіст Маріанна Максимовська, створивши на РЕН ТВ свою аналітичну програму, а кількома роками пізніше - і відомий ведучий Михайло Осокін зі своїм підсумковим випуском новин.

В даний час РЕН ТВ орієнтується на активну аудиторію глядачів середнього віку (30-45 років). Це сучасні, оптимістичні люди, що приймають рішення. Вони постійно знаходяться в пошуку нових можливостей для подальшого зростання і розвитку. При цьому РЕН ТВ створює телепроекти і для самої широкої глядацької аудиторії. Відрадно відзначити, що за роки роботи телеканал РЕН ТВ заслужив не лише довіру глядачів, а й визнання експертного співтовариства: програми та співробітники каналу неодноразово ставали лауреатами національної телевізійної премії ТЕФІ і інших професійних нагород. Тепер Ви можете и у нас дивитися канал РЕН ТВ онлайн через торрент тв.

Основним акціонером медіахолдингу РЕН ТВ є «Національна Медіа Група» (68%), куди, крім РЕН ТВ, також входять П'ятий канал, Перший канал, газета «Известия» і радіостанція «Російська Служба Новин».

Дивития онлайн телевізійний канал РЕН ТВ пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал РЕН ТВ прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв