Росія 1 Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Росія 1 онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Росія 1 онлайн торрент тб

Смотреть Россия 1 онлайн торрент тв

дивитися канал Россия 1 онлайн торрент тб
- Мульт-утро. М/с "Маша и Медведь".
- "Живые истории".
- Вести. Местное время.
- Россия. Местное время.
- "Сто к одному". Телеигра.
- "Пятеро на одного".
- Вести.
- Х/ф "Экипаж".
- Х/ф "Салют-7".
- Х/ф "Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика".
- Премьера. "Привет, Андрей!". Вечернее шоу Андрея Малахова.
- Вести в субботу.
- Премьера. Х/ф "Двойная ложь", 1-4 с.
- Премьера. Х/ф "Дама пик".
- Зимняя Олимпиада 2018. Фигурное катание. Показательные выступления. Прямая трансляция.
8
1328
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Martyn911

3 січня 2016 18:09 Martyn911

Кожний сам вибирає що дивитися
Бакланенко

27 березня 2016 19:41 Бакланенко

Ще правдiвое тв, ни брехунэц
ГТК Телеканал Росія веде свою історію з травня 1991 року. Телеканал Росія - один з двох національних телеканалів, мовлення яких покриває практично всю територію Росії. Його аудиторія становить 98,5 відсотка населення Росії. Більше 50 мільйонів телеглядачів дивляться телеканал Росія в країнах СНД і Балтії. Після початку мовлення міжнародної версії РТР-Планета аудиторія каналу суттєво збільшилася. Сьогодні наші програми дивляться жителі Західної Європи, Близького Сходу і Північної Африки, Сполучених Штатів Америки та Китаю.

Жанрову структуру мовлення телеканалу "Росія" складають інформаційні програми, багатосерійні телефільми та серіали, телепублицистике, ток-шоу, телевікторини, комедійні та ігрові формати, повнометражні художні та документальні фільми, трансляції спортивних та суспільно-політичних подій, видовищних заходів.

Візитною карткою телеканалу "Росія" завжди були "Вести", які можна сміливо назвати головною інформаційною програмою країни. Програма "Вести" - неодноразовий лауреат професійної телевізійної премії "ТЕФІ" в номінації "Краща інформаційна програма". У процесі розвитку "Вести" перейшли на цілодобовий режим виробництва програми з двогодинним кроком, що дозволяє транслювати випуски новин у прямому ефірі по всьому часовим поясам Росії.

Більше десяти років в ефірі телеканалу "Росія" виходить аналітична програма "Вести недели", стабільно збирає найбільшу телеаудиторію в порівнянні з іншими інформаційно-аналітичними програмами російських телеканалів.

Заслуженим глядацькою увагою користуються гостросоціальні передачі «Спеціальний кореспондент», «Поєдинок», «Історичний процес», в яких ведуться дискусії на актуальні теми.

Велика увага на телеканалі приділяється спортивним трансляціям. Телеканал "Росія" (ВДТРК) є ліцензіатом при купівлі прав на трансляцію чемпіонатів світу з футболу, Зимових та Літніх Олімпійських ігор, російського футбольної першості та інших значущих міжнародних і російських змагань.

Кінопоказ складає близько 35% від загального обсягу мовлення телеканалу "Росія". Канал співпрацює з 50 найбільшими компаніями - виробниками і дистриб'юторами з придбання прав показу кінопродукції.

Крім придбання прав показу, телеканал "Росія" першим серед російських телеканалів розгорнув власне великомасштабне виробництво телевізійних фільмів - повнометражних і багатосерійних. Особливість серіального показу телеканалу - звернення до літературної класики. Серіали за творами Федора Достоєвського, Льва Толстого, Михайла Булгакова, Олександра Солженіцина стали еталонами сучасних екранізацій великих творів.

В останні кілька років телеканал "Росія" став активним учасником ринку виробництва кінофільмів. На замовлення та за участю телеканалу "Росія" зняті такі помітні стрічки, як "Острів" Павла Лунгіна, "Тарас Бульба" Володимира Бортка, "Стиляги" Валерія Тодоровського, "Кандагар" Андрія Кавуна. Фільм Олексія Попогребського "Як я провів цього літа" отримав двох "Срібних ведмедів" на Берлінському фестивалі у 2010 році, а кінострічка "Вівсянки" була нагороджена на 67-му Венеціанському фестивалі.

Тепер Ви можете и у нас дивитися канал Росія онлайн через торрент тв.

Телеканал "Росія" сьогодні - це динамічно розвивається телекомпанія, яка займає провідні позиції в документальному та художньому кінопоказі, виробництві телевізійних розважальних програм, лідер в інформаційному мовленні.

Дивития онлайн телевізійний канал Росія 1 пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Россия 1 прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв