Інтер Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Інтер онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Інтер онлайн торрент тб

Смотреть Интер онлайн торрент тв

дивитися канал Интер онлайн торрент тб
- М/ф "Мауглі".
- "Чекай мене. Україна".
- "Подорожі в часі".
- Х/ф "Дот".
- Х/ф "У зоні особливої уваги".
- Х/ф "Хід у відповідь".
- Х/ф "Свій серед чужих, чужий серед своїх".
- Х/ф "Офіцери".
- Х/ф "Батьківський інстинкт", 1 і 2 с.
- "Подробиці".
- Х/ф "Батьківський інстинкт", 3 і 4 с.
- Х/ф "Любка", 1-4 с.
- Х/ф "У зоні особливої уваги".
- Х/ф "Хід у відповідь".
- "Top Shop".
8
2478
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
vchslv13

4 березня 2014 20:13 vchslv13

Всё здесь нормально работает, проверьте лучше настройки на своих компьютерах.
Виктор Друзенко

20 травня 2014 17:38 Виктор Друзенко

Показывают все каналы, немного задерживаются при включении так, как буферизуются. Для просмотра требуется установить торрент ТВ "Ace Player". Качество отличное.
Игорь Ачкасов

17 жовтня 2014 18:02 Игорь Ачкасов

Всё прекрасно работает.
"Інтер" - загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Окрім телеканалу "Інтер" до Inter Media Group входять також канали НТН, К1, К2, "Ентер-Фільм", "Мега", MTV Україна, "Піксель".
Наші рейтинги

"Інтер" - найпопулярніший телеканал країни. Більша частина телеглядачів України віддають йому перевагу, про що яскраво свідчать показники.

За результатами 2012 телеканал "Інтер" підтвердив звання "Головний канал країни". "Інтер" лідирував за показниками телеперегляду за усіма основними цільовими аудиторіями:

за аудиторією 4+ частка становила 15,9% / 13,8% (тут і далі - Україна/міста 50 тис.+);
за аудиторією 18+ - 16,7% / 14,5%, по 18-54 (Україна) - 13,2%;
за комерційною аудиторією 18-54 (50тис.+) - 11,1%.

Зони мовлення

Телеканал "Інтер" знаходить своїх глядачів за допомогою наземних ефірних кабельних мереж країни. Загальне покриття "Інтера" - 99,7%.
Ліцензія

23 жовтня 2001 року телеканал "Інтер" отримав нову ліцензію на право ефірного мовлення та трансляції телетексту по всій території України, яка є чинною до липня 2015 року. З 30 грудня 2002 року програми каналу можна дивитися 24 години на добу.
Наше виробництво

Успіх телеканалу "Інтер" обумовлений у першу чергу потужною базою власного виробництва. На даний момент в ефір телеканалу "Інтер" виходять розважальні шоу, концерти, ток-шоу, соціальні проекти, ігрові шоу та пізнавальні програми.

2007 року у складі медіа-групи "Інтер" почала свою роботу студія "07 Продакшн", що займається виробництвом кіно на найрізноманітнішу тематику. З того часу, як в ефір каналу регулярно виходить вітчизняний продукт, "Інтер" став першим у галузі української документалістики. Фільми студії "07 Продакшн" неодноразово отримували нагороди престижних фестивалів, як українських так і міжнародних.

Для виробництва новин була сформована окрема продакшн-студія "Національні інформаційні системи" (НІС). Завдяки роботі цієї інноваційної структури, більш ніж третина українських глядачів надають перевагу новинним програмам саме на "Інтері". Щоденно на телеканалі виходять 8 випусків новин, серед яких - вечірній підсумковий випуск "Подробиці", що представляє цілісну картину дня, з усіма деталями найважливіших подій. У неділю о 20:00 "Подробиці тижня" у жанрі політичної аналітики підбивають інформаційні підсумки тижня.
Наше кіно

На сьогодні завершено виробництво багатьох картин власного виробництва, серед яких варто особливо зазначити дуже успішний мелодраматичний серіал з елементами містики "Зачароване кохання", двосерійний телефільм-мелодраму "Кохання на асфальті", іронічну мелодраму "Ялинка, кролик, папуга", романтичну комедію "7 днів до весілля", іронічну мелодраму "Сповідь Дон Жуана", а також стрічки "Казка про чоловіка і жінку" та "Хочу дитину".

Доброю традицією телеканалу "Інтер" стало дарувати своїй багатомільйонній аудиторії святкові сюрпризи у вигляді яскравих новорічних проектів. Щороку вони збирають біля екрану більшість глядачів не лише України, а й Росії. Серед таких проектів:

2002. "Вечори на хуторі біля Диканьки" (режисер С. Горов, у гол. ролях О. Скрипка, А. Лорак, Ф.Кіркоров).
2003. "Попелюшка" (режисер С. Горов, у гол. ролях М. Басков, Сердючка, Лоліта Мілявська).
2003. "Снігова королева", спільно з телеканалом РТР (режисер М.Паперник, композитор І.Крутой, у гол. ролях:
К.Орбакайте, Н.Басков, Г.Хазанов, С.Ротару).
2004. "За двумя зайцями" (режисер М.Паперник, у гол. ролях: А.Пугачова, М.Галкін, А.Данилко). Мюзикл увішов до трійці найкращих ТБ-програм на російському телебаченні за 2004 рік. ТВ.
2004. "Шалений день, або Весілля Фігаро", спільно з російським телеканалом НТВ (режисер С.Горов, у гол. ролі Ф.Кіркоров).
2005. "Їсти подано, або Обережно, кохання" (режисер М. Паперник, у ролях Юлія Рутберг, Олександр Балуєв).
2006. "Зоряні канікули" (режисер С.Горов, головні ролі виконали зірки "Євробачення" Тіна Кароль та Діма Білан).
2007. "Дуже новорічне кіно, або Ніч у музеї" (режисер Роман Бутовський, у головних ролях - В. Зеленський, Сердючка).
2008. "Однокласники. Новорічна зустріч".
2009. Козаки
2010. Новорічні свати

Наші партнери

За час існування каналу партнерами "Інтера" були і залишаються найбільші закордонні компанії, серед них - Європейський союз мовлення (ЕВU), УЄФА, а також провідні телекомпанії Росії: "Перший", "Росія", "НТВ", РЕН-ТВ, П'ятый канал (СПб), россійськиі кіновиробники "Централ Партнершип", "Фенікс Фільм", СТВ, "Інтра-коммунікейшн", найбільші голлівудські кінокомпанії - Sony Pictures Entertainment, Dream Works, Universal Pictures, MGM, Twenty Century Fox, Paramount Pictures, Walt Disney, Warner Brothers, а також інші закордонні партнери, такі як Discovery, National Geographic, Guinness World Records, наймасштабніша компанія Великобританії (і всієї Європи) - ВВС, один з найбільших виробників латиноамериканських серіалів - компанія Televisa та інші.

У листопаді 2007 група "Інтер", промоутерська компанія K2 Promotions та алкогольний бренд Nemiroff оголосили про співробітництво у сфері просунення українського боксу. Тепер усі права на трансляцію боксерських двобоїв за участі братів Кличків та інших провідних українських боксерів належать каналам групи "Інтер". Трансляції відбуваються не лише на "Інтері", а також на НТН, К1 та "Мега".
Відзнаки

За результатами багатьох конкурсів, "Інтер" неодноразово обіймав провідні місця у різноманітних номінаціях, визнавався найкращим телеканалом року. Див. розділ "Наші нагороди".

"Інтер" став першим українським телеканалом, що повноправно заявив про себе і на закордонному телевізійному ринку: у квітні 2010 року окремий стенд каналу вже у восьмий раз був представлений на найбільшому телеринку, виставці (MIPCOM и MIPTV), що проходив у Каннах (Франція).

Завдяки цьому програми і фільми "Інтера" стали з успіхом продаватися за кордоном, а канал став брендом, який добре впізнають у всьому світі.
Інтер+

13 січня 2003 року запущена міжнародна версія телеканалу "Інтер" - "Інтер+". Його мовлення, насамперед, орієнтовано на підтримку зв'язків української діаспори з історичною батьківщиною.

18 червня 2003 року "Інтер+" одержав ліцензію на мовлення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення строком до 2010 року. У 2010 році ліцензія була подовжена ще на 10 років.

В ефірі "Інтер+" виходять найкращі програми телеканалу "Інтер" та інших каналів медіагрупи, а також програми з різних регіонів України.

Сьогодні телеканал "Інтер+" здійснює мовлення у відкритому і закодованому вигляді з трьох супутників, що покривають всю територію Європи (включно з Ісландією), всю територію Туреччини, західну частину Російської Федерації, Казахстану і Середньої Азії, північну частину Африки і Близького Сходу, всю територію Сполучених Штатів Америки (включно з Аляскою), південну частину Канади і північну частину Мексики.
Інші проекти

2006 року телеканал "Інтер" відкрив "Інтершколу" - медіаосвітню програму, мета якої підготовка висококваліфікованих спеціалістів у галузі телебачення. Навчання в "Інтершколі" відбувається за такими спеціалізаціями - продюсер, режисер, сценарист, журналіст, оператор. Зарахування слухачів відбувається за допомогою конкурсу. У лютому 2008 року у програмі з'явився новий оригінальний курс "Comme il faut", у рамках якого слухачі вивчають такі дисципліни як акторська майстерність, дефіле, фотопластика, візаж, психологія комунікацій, культура і техніка вимови.

Партнери і консультанти програми "Інтершкола": Київський національний університет театра, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, "Перша національна школа телебачення", учбовий центр "Практика" (Росія), Британська рада в Україні, а також провідні спеціалісти у галузі кіно та телебачення: режисер Кшиштоф Зануссі, народна артистка України Ада Роговцева, народний артист України Володимир Талашко, ведучий і режисер Михайло Марфін, сценарист Олексій Поярков, редактор Ірина Кесарська, продюсери Ніна Звєрєва, Михайло Козирев та інші.

Інформаційне мовлення "Інтера" представлене у мережі окремим ресурсом - "Подробности" (http://www.podrobnosti.ua), що є одним з найбільш популярних українських новинних проектів у глобальній мережі. Щоденно цей сайт відвідують близько 60 тисяч глядачів. Окрім текстових версій сюжетів інформаційно-аналітичної програми "Подробиці" та спеціальних телепроектів, на сайті завжди можна знайти оперативну інформацію про основні події в Україні та у світі, аналітичні статті, постійно оновлюваний прогноз погоди на 144 населені пункти України, форум, голосування.
Благодійний фонд "Інтер" - дітям"

Телеканал "Інтер" створив свій благодійний фонд. Широка програма фонду орієнтована на допомогу сиротам, хворим дітям, спортивним і творчим організаціям і просто молодим талантам. Директор фонду - телеведуча Даша Малахова.

Реквізити фонду

01054 м. Київ, вул. Дмитрівська, 30

Ідентифікаційний код 38062634

п/р 26005014046803 у філії АТ "Укрексімбанк" в м. Києві

МФО 380333
Технічна база

Постійно підвищуючи якість мовлення, "Інтер" впроваджує найпотужніші телевізійні технології, які відповідають сучасним світовим стандартам.

Комп'ютерні медіа технології замість застарілих плівкових систем,
Перше в Україні застосування цифрового стандарту SDI
Оптоволоконні лінії для високочастотного зв'язку зі станціями передачі та джерелами програм,
Використання найсучасніших технологій NewsRoom для виробництва новин,
Багатоканальну автоматизовану апаратну з центральним відео сервісом об'ємом 237 годин, яка дозволяє відтворювати більш 90% програм для 4 цілодобових телеканалів і збільшувати кількість каналів до 15, не зупиняючи мовлення,
Сучасний графічний комплекс, який містить більш 10 робочих станцій, що забезпечують "одяг" і анонси програм телеканала,
два тон-ательє і апаратну для зведення фонограм із нелінійними станціями Sadie і відеодискрекордерами з високою продуктивністю та якістю озвучування і дублювання фільмів,
сучасні цифрові тележурналістські Комплекси (ТЖК) - більш 50 комплексів, 40 апаратних різного призначення (відео- і звукомонтаж, прийом і обробка супутникових програм, перегляд),
4 цифрових апаратно-студійних блока з павільйонами. Найбільший з них, площею білш 300 м2, використовують для виробництва новин. У цифрових апаратно-студійних блоках застосовується провідна технологія виробництва програм "Віртуальна студія",
Перспективним напрямом стало завершення робіт зі створення Центрального Електронного Архіву, інтегрованого зі всіма виробничими комплексами, який дозволяє з незмінною якістю зберігати медіа матеріали необмежену кількість років.

"Інтер" також має пересувну репортажну телевізійну станцію (ПРТС), найважливіша особливість якої - оперативність за рахунок повної автоматизації та унікальної комплектації: 4 цифрові телекамери з висувною дистанційно керованою щоглою висотою 9 метрів. ПРТС об лаштована унікальною цифровою радіорелейною лінією зв'язку, яка забезпечує впевнений прийом сигналу, використовуючи не тільки прямий промінь, але і віддзеркалений від різних споруд. Мобільна космічна станція передачі Uplink робить можливими прямі репортажі із будь-якого куточка України і країн Європи.

Важливим інструментом для створення позастудійних програм - ток-шоу, великих спортивних трансляцій, концертів - є 14-камерна Пересувна Телевізійна Станція (ПТС) - по суті, повністю цифровий пересувний телецентр на колесах.

Дивития онлайн телевізійний канал Інтер пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Интер прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв