Інтер+ Torrent TV. Дивитися live stream трансляцію телеканалу Інтер+ онлайн в прямому ефірі по технології торрент тв (p2p) з телепрограмою на сьогодні безкоштовно, без реєстрації і смс. Якщо у Вас не працює канал - переконайтесь чи Ви правильно встановили плагін Torrent(Ace) Stream або спробуйте інший сервер/плеєр.

Дивитися Інтер+ онлайн торрент тб

Смотреть Интер+ онлайн торрент тв

дивитися канал Интер+ онлайн торрент тб
- Легенди бандитської Одеси.
- Речовий доказ.
- "Щоденник вагітної", 38 еп.
- Готуємо разом.
- Правда життя. Професії.
- Феєрія мандрів.
- Школа доктора Комаровського.
- Орел і Решка. Рай і пекло. Сальвадор.
- Орел і Решка. Перезавантаження. Астана.
- Люблю готувати.
- Україна. Забута історія.
- Д/ф "Легендарні замки України".
- Х/ф "Дорога на Січ".
- Х/ф "Заради родинного вогнища".
- Концерт "Вечір пам’яті Михайла Вороніна".
- Орел і Решка. Рай і пекло. Сальвадор.
- Орел і Решка. Перезавантаження. Астана.
- Подробиці.
- Х/ф "Все можливо".
- Концерт "Вечір пам’яті Михайла Вороніна".
- Україна. Забута історія.
- Орел і Решка. Рай і пекло. Сальвадор.
- Орел і Решка. Перезавантаження. Астана.
- Подробиці.
- Х/ф "Все можливо".
8
1274
  • Коментарі
  • Про канал

Для додавання коментарів зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті

Зайти на сайт через vk.com Зайти на сайт через odnoklassniki.ru Зайти на сайт через facebook.com Зайти на сайт через twitter.com
Roman Balabolka

30 березня 2015 20:25 Roman Balabolka

САМЫЙ ХАРОШЫЙ КАНАЛ ЭТО ИНТЭР+
Міжнародний супутниковий телеканал "Інтер +" розпочав мовлення 13 січня 2003 року. Це міжнародна версія "Інтера" - провідного українського телеканалу і флагмана однойменної медіагрупи. В ефірі "Інтер +" - авторські програми, документальні проекти, публіцистика, розважальні шоу і кінороботи від "Інтера", "НТН", "К1", а також власні музичні проекти, спортивні трансляції, які цікаві нашому глядачеві за кордоном.

Серед основних завдань та цілей каналу - присутність сучасної України в світовому телевізійному просторі, створення позитивного іміджу нашої країни в світі, показ світових та українських подій очима сучасних українців, сприяння якнайшвидшому входженню України у світове та європейське співтовариство. Атмосфера каналу - освічений патріотизм, далекий від агресивного націоналізму, європейська орієнтація та ностальгійна нота.

Мовлення орієнтовано на етнічних українців, які працюють за кордоном громадян України, колишніх громадян України, країн СНД та всіх, хто хоче більше дізнатися про сучасну незалежну Україну.

У червні 2003 року канал "Інтер +" отримав ліцензію Національної Ради з телебачення і радіомовлення України на цілодобове мовлення строком на сім років, яка у 2010 році була подовжена ще на 10 років.

Сьогодні телеканал "Інтер+" здійснює мовлення у відкритому і закодованому вигляді з трьох супутників, що покривають всю територію Європи (включно з Ісландією), всю територію Туреччини, західну частину Російської Федерації, Казахстану і Середньої Азії, північну частину Африки і Близького Сходу, всю територію Сполучених Штатів Америки (включно з Аляскою), південну частину Канади і північну частину Мексики. Наша аудиторія - це мільйони і мільйони телеглядачів по всьому світу.

Дивития онлайн телевізійний канал Інтер+ пряний ефір в чудовій HD якості по технології torrent tv. Смотреть онлайн телевизионный канал Интер+ прямой эфир в отличном HD качестве по технологии торрент тв